EBERLESTOCK Batoh G1 LITTLE BROTHER MILITARY GREEN

Batoh G1 LITTLE BROTHER je malý, příruční batoh který se prodává jako součást systému SKYCRANE II a je možné ho připojit k batohu J51 WARHAMMER. Koncepčně je tento batoh velice podobný batohu H1 MINI ME, je možné k němu připojit pouzdra na zbraně od firmy Eberlestock, a ve výsledku je batoh menší verzí G3M Phantom. Původní myšlenka tohoto systému vychází z potřeby našich zákazníků na nošení velkých zbraní v minimalistickém baleni. Batoh má plnění zvrchu a zepředu, a díky popruhům MOLLE zaplníte prostory zevnitř i z venku. K boční straně bahohu je možné připojit až dva 3. litrové hydratační vaky.…

Výrobce:

6 621  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11592 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Batoh G1 LITTLE BROTHER je malý, příruční batoh který se prodává jako součást systému SKYCRANE II a je možné ho připojit k batohu J51 WARHAMMER. Koncepčně je tento batoh velice podobný batohu H1 MINI ME, je možné k němu připojit pouzdra na zbraně od firmy Eberlestock, a ve výsledku je batoh menší verzí G3M Phantom. Původní myšlenka tohoto systému vychází z potřeby našich zákazníků na nošení velkých zbraní v minimalistickém baleni.
Batoh má plnění zvrchu a zepředu, a díky popruhům MOLLE zaplníte prostory zevnitř i z venku. K boční straně bahohu je možné připojit až dva 3. litrové hydratační vaky. K zadní straně je možné přichytit PRC-117 vojenská rádia. Batoh je dodáván s postrojem, který je možné doplnit o HBSS bederní, podpůrný pás.
K batohu je možné dokoupit dva rámové systémy. První z nich, ENDO, se vloží dovnitř batohu a vytvorí pohodlnou podporu vašich zad, a druhý, GOSSAMER, se vkládá místo pouzdra na zbraň.

Objem: 30 litrů
Váha: 1,8 kg
Rozměry: 56 x 28 x 20 cm