EBERLESTOCK Batoh V90 BATTLESHIP V3 MILITARY GREEN

V90 Battleship je skutečná “bitevní loď” mezi konvenčními batohy. Nabízí obrovský úložný prostor pro jakoukoli výbavu na turismus, vojenské mise či obyčejnou rekreaci. Díky pečlivě vybraným materiálům poskytuje V90 perfektní rovnováhu mezi objemem a váhou. Díky integrované pláštěnce se nemusíte obávat ani vhkého prostředí či deště a po celém batohu rozmístěná MOLLE/PALS vazba poskytne vysokou míru modularity. Záda batohu jsou masivně polstrovaná se zachovaným středovým kanálkem pro zlepšenou cirkulaci vzduchu a odlehčení páteře. Ramenní popruhy jsou bohatě polstrované, disponují stabilizačními popruhy, D kroužky a průvlaky na protažení hadičky hydratačního vaku. Důmyslný systém umožňuje popruhy výškově nastavit podle postavy či preferencí…

Výrobce:

14 616  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 10985 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

V90 Battleship je skutečná “bitevní loď” mezi konvenčními batohy. Nabízí obrovský úložný prostor pro jakoukoli výbavu na turismus, vojenské mise či obyčejnou rekreaci. Díky pečlivě vybraným materiálům poskytuje V90 perfektní rovnováhu mezi objemem a váhou. Díky integrované pláštěnce se nemusíte obávat ani vhkého prostředí či deště a po celém batohu rozmístěná MOLLE/PALS vazba poskytne vysokou míru modularity.
Záda batohu jsou masivně polstrovaná se zachovaným středovým kanálkem pro zlepšenou cirkulaci vzduchu a odlehčení páteře. Ramenní popruhy jsou bohatě polstrované, disponují stabilizačními popruhy, D kroužky a průvlaky na protažení hadičky hydratačního vaku. Důmyslný systém umožňuje popruhy výškově nastavit podle postavy či preferencí uživatele. Hrudní popruh batohu je elastický a spínaný pomocí Fastex přezky. Batoh díky svému objemu dokáže pojmout opravdu velké množství nákladu, Eberlestock se proto rozhodl integrovat do konstrukce pohodlný a skvěle vypolstrovaný “bederák”. Ten je spínaný Fastex přezkou, který je navíc pokrytý na obou stranách MOLLE/PALS vazbou pro umístění doplňkového vybavení jako jsou kupříkladu sumky na munici, odhazováky apod. Na zadní části a obou bocích najdete pohodlná přenášecí madla vyztužená hadičkou tak, aby se nezařezávala do ruky ani při maximálním zatížení. Obrovskou výhodou je pak hliníkový nosný rám poskytující bezkonkureční rozdělení váhy vybavení po celých zádech.
Boky batohu jsou dostatečně široké a najdete na nich po dvojici kompresních popruhů na umístění dalšího nákladu jako jsou stany nebo karimatky. Pod popruhy je plochá síťovaná kapsa na další nezbytnosti jako jsou lékárničky, větší láhve s vodou či potraviny. Pod těmito kapsami jsou další kapsy vhodné na litrové armádní láhve. Víko batohu je “plovoucí” má uvnitř dva prostory o velikosti formátu A4, je tedy ideální na dokumenty jako jsou mapy nebo jiné prostředky na navigaci v terénu. Pokud si rádi batoh personalizujete nášivkami, potěší vás VELCRO panel umístěný na přední části víka.
Pod víkem najdete klasické k..