EPeS Montáž SA80/L85 pro ACOG

Standardní pěchotní puška britské armády L85 disponuje speciální lištou pro montáž mířidla – původně konstruovanou pro použití optického zaměřovače SUSAT. Když v 21. století nastala potřeba inovace, volba dočasně padla na optický zaměřovač ACOG. To dalo vzniknout tomuto unikátnímu kousku, jinak také přezdívanému “Z” montáž. Z-montáž je pro airsoftové nadšence a reenactory v podstatě celosvětově nedostupná, proto jsme se rozhodli pro její výrobu. Je sice primárně určena pro airsoftový trh, avšak vyrobena je v RealSteel kvalitě.   Vlastnosti produktu: tělo vyrobeno z duralu 7075 T6 – ošetřeno povrchovou úpravou Hard Elox s matným vzhledem matice montáže vyrobeny z ocele –…

Výrobce:

2 390  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 8858 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Standardní pěchotní puška britské armády L85 disponuje speciální lištou pro montáž mířidla – původně konstruovanou pro použití optického zaměřovače SUSAT. Když v 21. století nastala potřeba inovace, volba dočasně padla na optický zaměřovač ACOG. To dalo vzniknout tomuto unikátnímu kousku, jinak také přezdívanému “Z” montáž.
Z-montáž je pro airsoftové nadšence a reenactory v podstatě celosvětově nedostupná, proto jsme se rozhodli pro její výrobu. Je sice primárně určena pro airsoftový trh, avšak vyrobena je v RealSteel kvalitě.
 
Vlastnosti produktu:

tělo vyrobeno z duralu 7075 T6 – ošetřeno povrchovou úpravou Hard Elox s matným vzhledem
matice montáže vyrobeny z ocele – povrch brynýrován
vyrobeno v České Republice