EPeS podložka dorazu závěru AR15 GBB – 1mm

Tlačítko dorazu závěru se nachází na pravé straně horní poloviny těla AR15. Používá se u ostrých zbraní k manuálnímu doražení závěru po ručním natažení/nabití zbraně před prvním výstřelem. Zajišťuje důkladné podání náboje do komory a tím zabrání selhání nebo dokonce poškození zbraně. U GBB plynových zbraní AR15 je toto tlačítko (na rozdíl od AEG zbraní) také funkční a plní stejnou úlohu, čili dotlačí závěr a trysku v něm uloženou více do komory, čímž zajistí lepší utěsnění a správné podání po prvním natažení zbraně, které dost často z lásky ke své zbrani provedeme pomalu a nenecháme závěr se v plné rychlosti vrátit.…

Výrobce:

98  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat

Popis

Tlačítko dorazu závěru se nachází na pravé straně horní poloviny těla AR15. Používá se u ostrých zbraní k manuálnímu doražení závěru po ručním natažení/nabití zbraně před prvním výstřelem. Zajišťuje důkladné podání náboje do komory a tím zabrání selhání nebo dokonce poškození zbraně.
U GBB plynových zbraní AR15 je toto tlačítko (na rozdíl od AEG zbraní) také funkční a plní stejnou úlohu, čili dotlačí závěr a trysku v něm uloženou více do komory, čímž zajistí lepší utěsnění a správné podání po prvním natažení zbraně, které dost často z lásky ke své zbrani provedeme pomalu a nenecháme závěr se v plné rychlosti vrátit. Při dalším podání se o doražení závěru již postará plyn a zpětný ráz (Blowback) zbraně.
Podložka od EPeS umožňuje tlačítku dorazu závěru domáčknout závěr o 1mm hlouběji. Pro instalaci je nutné rozumět principům funkce GBB zbraní.