Nové

FENIX Taktický spínač pro Fenix GL19R (AER-06S)

Taktický kabelový spínač AER-06S pro svítilnu Fenix GL19R pro použití se svítilnou montovanou na dlouhé zbrani. Kabel se se svítilnou propojí prostřednictvím USB-C portu. Na druhém konci kabelu je umístěné bezhlučné tlačítko. Spínač lze díky přiloženému příslušenství umístit na zbraňovou lištu Picatinny MIL-STD-1913 i rozhraní M-LOK. Přesná funkce spínače: Kabelový spínač zapojte do bočního USB-C konektoru na svítilně Fenix GL19R. Tlačítko na spínači umožňuje momentální aktivaci svítilny jeho namáčknutím, jeho plným domáčknutím ji lze zapnout klasicky na stálo a podržením alespoň 0,5 s se aktivuje stroboskop. Parametry výrobku Délka kabelu 20 centimetrů. Nízkoprofilové provedení necloní mířidla při montáži na horní lištu. Ergonomické…

Výrobce:

1 100  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14355 Kategorie: , Štítek:

Popis

Taktický kabelový spínač AER-06S pro svítilnu Fenix GL19R pro použití se svítilnou montovanou na dlouhé zbrani. Kabel se se svítilnou propojí prostřednictvím USB-C portu. Na druhém konci kabelu je umístěné bezhlučné tlačítko. Spínač lze díky přiloženému příslušenství umístit na zbraňovou lištu Picatinny MIL-STD-1913 i rozhraní M-LOK.
Přesná funkce spínače:
Kabelový spínač zapojte do bočního USB-C konektoru na svítilně Fenix GL19R. Tlačítko na spínači umožňuje momentální aktivaci svítilny jeho namáčknutím, jeho plným domáčknutím ji lze zapnout klasicky na stálo a podržením alespoň 0,5 s se aktivuje stroboskop.
Parametry výrobku

Délka kabelu 20 centimetrů.
Nízkoprofilové provedení necloní mířidla při montáži na horní lištu.
Ergonomické 45°provedení umožňuje variabilní montáž a úchop.
Kompaktní design nezabírá zbytečný prostor na liště.
Vodotěsné dle standardu IPX6.
Váha s Picatinny MIL-STD-1913 adaptérem 40,6 gramů / s M-LOK adaptérem 30,4 gramů.
Rozměry s Picatinny MIL-STD-1913 adaptérem: 34 mm x 38 mm x 28 mm / s M-LOK adaptérem: 52 mm x 16 mm x 21 mm.
Na konci kabelu je umístěn tlačítkový taktický spínač v úhlu 45° s možností momentální aktivace namáčknutím.
Boční drážka na spínači umožňuje uchycení volného konce kabelu, aby nebránil ve výhledu a nepřekážel.
Kompatibilní se svítilnou Fenix GL19R.
Součástí balení je kabelový spínač AER-06S s Picatinny MIL-STD-1913 adaptérem, M-LOK adaptér, imbusový klíč, náhradní o-kroužek.
Hmotnost 40.6 g