FMA Boční pravá montáž svítilny na RIS průměr 20-25mm – písková

Montáž na svítilnu sedí na každou standardní 20 mm Picatiny lištu a je dostupná jak pro levou, tak i pravou stranu. Samotné světlo, po použití této montáže, je umístěno dostatečně vysoko a to do pozice “jedenácté” nebo “jedné” hodiny. Je tak učiněno proto, aby se maximalizovala efektivita světla a zabránilo případným stínům, které způsobuje hlaveň zbraně. Montáž je vyrobena ze zesíleného polymeru a je schopná nést drtivou většinu svítilen, které se běžně používají, a to včetně modelů Surefire ze sérií 300 a 600 Scouts light. Na montáž přichytíte jakékoli taktické světlo, které má průměr těla od 20mm do 25m (0.75″ / 1.03″) pomocí přiložené sady…

Výrobce:

293  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Montáž na svítilnu sedí na každou standardní 20 mm Picatiny lištu a je dostupná jak pro levou, tak i pravou stranu. Samotné světlo, po použití této montáže, je umístěno dostatečně vysoko a to do pozice “jedenácté” nebo “jedné” hodiny. Je tak učiněno proto, aby se maximalizovala efektivita světla a zabránilo případným stínům, které způsobuje hlaveň zbraně.
Montáž je vyrobena ze zesíleného polymeru a je schopná nést drtivou většinu svítilen, které se běžně používají, a to včetně modelů Surefire ze sérií 300 a 600 Scouts light. Na montáž přichytíte jakékoli taktické světlo, které má průměr těla od 20mm do 25m (0.75″ / 1.03″) pomocí přiložené sady eloxovaných hliníkových montážních kroužků.