GATE CNC Spoušť Quantum 1B1 (ASTER V2) – Černá (matná)

Od Quantum Triggeru od Gate se očekává, že posune vaši zkušenost se střelbou na zcela novou úroveň. Když začínáte pociťovat, že klasický “hair trigger” vám už nepřináší vzrušení, je čas se přesunout na další úroveň.Quantum Trigger ve spojení s ASTER V2 umožňuje nastavit citlivost od absurdně jemného doteku až po plný pohyb. Co můžete očekávat spouště Quantum? Ultra jemné nastavení:Až 60 úrovní citlivosti spouště pro první milimetr pohybu, což znamená, že každý detail vašeho stisku bude maximálně zachycen. 470 možných úrovní citlivosti:Pro celý rozsah pohybu zajišťuje, že si můžete přizpůsobit nastavení podle svých přesných preferencí. Navrženo pro profesionály:Quantum Trigger je určeno zejména pro zkušené hráče, kteří vyžadují maximální výkon a spolehlivost.…

Výrobce:

624  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat

Popis

Od Quantum Triggeru od Gate se očekává, že posune vaši zkušenost se střelbou na zcela novou úroveň. Když začínáte pociťovat, že klasický “hair trigger” vám už nepřináší vzrušení, je čas se přesunout na další úroveň.Quantum Trigger ve spojení s ASTER V2 umožňuje nastavit citlivost od absurdně jemného doteku až po plný pohyb.

Co můžete očekávat spouště Quantum?

Ultra jemné nastavení:Až 60 úrovní citlivosti spouště pro první milimetr pohybu, což znamená, že každý detail vašeho stisku bude maximálně zachycen.

470 možných úrovní citlivosti:Pro celý rozsah pohybu zajišťuje, že si můžete přizpůsobit nastavení podle svých přesných preferencí.

Navrženo pro profesionály:Quantum Trigger je určeno zejména pro zkušené hráče, kteří vyžadují maximální výkon a spolehlivost.

CNC zpracování z hliníku:Každý detail této spouště je precizně vyroben metodou CNC z hliníku, což z ní činí nejen výkonný nástroj, ale i estetický klenot.

Různé varianty prohnutí spouště:Gate nabízí hned 4 varianty prohnutí spouště a to 1A1 (rovná), 1B1 (jemně prohnutá), 1C1 (prohnutá) a 1E1 (klasický tvar)

Kompatibilní pouze s procesorovou jednotkou GATE ASTER V2, pokud máte jednotku TITAN nebo jiné, zvolte spoušť GATE NOVA.

Upozornění:K používání Quantum Triggeru je zapotřebí minimálně GCS 3.0 beta 5 (Windows/macOS) nebo GCS v1.5.6 (zařízení s Androidem) a firmware ASTER verze 3.1-03 nebo novější.