G&G G a G ARP 9 PDW – Šedá

Ovládněte boj ve stísněných prostorech (CQB) se zbraní ARP-9, replikou vycházející ze skutečné exotické zbraně UDP-9 AR Pistol od společnosti Angstadt Arms v Severní Karolíně, USA. Tato zbraň ve svém reálném provedení přináší filozofii jednoho zásobníku a dvou možností.Používá zásobník určený pro pistole Glock, což zajišťuje kompatibilitu a jednoduchost používání. Postavena je na osvědčené platformě AR pušek, modifikované pro ráži 9 mm. Je lehká, kompaktní a odolná – ideální osobní obranná zbraň PDW (Personal Defence Weapon).G a G přináší tuto moderní koncepci i ve formě airsoftové repliky, která nezklame.  ARP 9 a unikátní vnější prvky Tělo zbraně včetně výsuvné pažby je vyrobeno z odolného polymeru s nádhernou povrchovou úpravou, tahle malá bestie je opravdu odolná a bytelná, zároveň extrémně lehká a manévrovatelná. Předurčena k ovládnutí CQB…

Výrobce:

8 570  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11480 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ovládněte boj ve stísněných prostorech (CQB) se zbraní ARP-9, replikou vycházející ze skutečné exotické zbraně UDP-9 AR Pistol od společnosti Angstadt Arms v Severní Karolíně, USA. Tato zbraň ve svém reálném provedení přináší filozofii jednoho zásobníku a dvou možností.Používá zásobník určený pro pistole Glock, což zajišťuje kompatibilitu a jednoduchost používání. Postavena je na osvědčené platformě AR pušek, modifikované pro ráži 9 mm. Je lehká, kompaktní a odolná – ideální osobní obranná zbraň PDW (Personal Defence Weapon).G a G přináší tuto moderní koncepci i ve formě airsoftové repliky, která nezklame. 

ARP 9 a unikátní vnější prvky
Tělo zbraně včetně výsuvné pažby je vyrobeno z odolného polymeru s nádhernou povrchovou úpravou, tahle malá bestie je opravdu odolná a bytelná, zároveň extrémně lehká a manévrovatelná. Předurčena k ovládnutí CQB arén. Ovládání je intuitivní díky osvědčené platformě AR-15. Na levé straně naleznete přesný přepínač střelby, oboustrannou natahovací páku a na pravé straně vyhazovací okénko nábojnic, které vám umožní snadný přístup k nastavení hop-upu. Ta je sice být plastová, ale je precizně zpracovaná a snadno nastavitelná pomocí rotačního prstence.
Zásobník a jeho pojistka jsou geniálně řešeny uvolňovací pákou podobně jako u zbraní typu AK/EVO, což zajišťuje spolehlivost a snadné ovládání oproti malému tlačítku u AR15. Airsoftová verze zásobníky Glock sice pouze imituje, ale to neubírá na autentičnosti zážitku. Zásobník drží ve zbrani opravdu pevně a neviklá se. V balení najdete dlouhý točný zásobník na 300 kuliček, a pokud byste potřebovali více možností, nabízíme široký výběr točných a tlačných zásobníků pro tento skvost včetně bubnového zásobníku na 1500 BBs.
Pažba je pevně spojena s tělem pomocí dvou silných kovových prutů a lze ji pohodlně nastavit do dvou pozic – zatažené a vytažené o 9 cm. Na horní straně zbraně je umístěna klasická RIS lišta s odnímatelnými mířidly, která jsou kovová, stranově a výškově stavitelná. Na zbrani je krátký tlumič výšlehu, který zde však funguj..