Hadron Airsoft Designs CNC Přítlačný segment H-Arm – verze 2

Chtěli jste víc, dostanete víc! Náhradní rameno pro Mk23 a některé airsoftové pistole na bázi Glocku s Hadron Airsoft Designs M-TDC. Pro optimální použití doporučujeme Hadron Airsoft Designs M-TDC s deskou Logic, nicméně verze Hadron Airsoft Designs s jedním šroubem bude více než dostačující. Vlastnosti: CNC obráběný hliník. Vylepšený vzor hrotu využívající definovanější osvědčený profil Hadron Airsoft Designs “H-Plate”. Vylepšená deformace záplaty při použití s nejnovějšími gumičkami na trhu. Vylepšená délka destičky pro optimalizaci deformace gumičky při vstupu do trysky. Lesklá zlatá barva! Designováno pod jednoduché, dvojité nebo trojité šroubovací destičky Hadron Airsoft Designs “Logic” v rámu Hadron Airsoft Designs M-TDC. Ideální gumička…

Výrobce:

293  včetně DPH

Dostupnost: 20 skladem

Porovnat

Popis

Chtěli jste víc, dostanete víc! Náhradní rameno pro Mk23 a některé airsoftové pistole na bázi Glocku s Hadron Airsoft Designs M-TDC.
Pro optimální použití doporučujeme Hadron Airsoft Designs M-TDC s deskou Logic, nicméně verze Hadron Airsoft Designs s jedním šroubem bude více než dostačující.
Vlastnosti:

CNC obráběný hliník.
Vylepšený vzor hrotu využívající definovanější osvědčený profil Hadron Airsoft Designs “H-Plate”.
Vylepšená deformace záplaty při použití s nejnovějšími gumičkami na trhu.
Vylepšená délka destičky pro optimalizaci deformace gumičky při vstupu do trysky.
Lesklá zlatá barva!

Designováno pod jednoduché, dvojité nebo trojité šroubovací destičky Hadron Airsoft Designs “Logic” v rámu Hadron Airsoft Designs M-TDC.
Ideální gumička – FLAMINGO / MAPLE LEAF AUTOBOT 
Tento přítlačný segment zaručí dokonalý souměrný přítlak hop-upu pro VELKÝ nárůst přesnosti a dostřelu!
Přítlačný segment H-ARM je v komoře díky správným rozměrům perfektně centrován bez vůlí.
Nejlepší použití v hlavních bez můstku.
Nutno kombinovat s M-TDC příslušenstvím.