HELIKON Batoh EDC Backpack(R) – Cordura(R) – černý

Batoh EDC (Every Day Carry), jak už samotný název napovídá je kus vybavení, který doslova nosíte a chcete nosit každý den. Takový batoh by měl ideálně být co nejjednodušší, univerzální a promyšlený. Přesně takový je i EDC PACK od polské značky Helikon-Tex. Batoh má prostornou, dvoukomorovou konstrukci bez jakékoli vnitřní kapsy, pouze s poutkem na umístění hydratačního vaku. Přední část batohu je pokryta velkým VELCRO panelem, který umožní personalizovat batoh k vašemu obrazu. Pod VELCRO panelem a na bocích batohu pak najdete klasickou MOLLE/PALS vazbu. Batoh je vyroben z kvalitního Cordura 500D materiálu. Batoh EDC nabízí: VELCRO panel na jméno…

Výrobce:

1 851  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15319 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Batoh EDC (Every Day Carry), jak už samotný název napovídá je kus vybavení, který doslova nosíte a chcete nosit každý den. Takový batoh by měl ideálně být co nejjednodušší, univerzální a promyšlený. Přesně takový je i EDC PACK od polské značky Helikon-Tex.
Batoh má prostornou, dvoukomorovou konstrukci bez jakékoli vnitřní kapsy, pouze s poutkem na umístění hydratačního vaku. Přední část batohu je pokryta velkým VELCRO panelem, který umožní personalizovat batoh k vašemu obrazu. Pod VELCRO panelem a na bocích batohu pak najdete klasickou MOLLE/PALS vazbu. Batoh je vyroben z kvalitního Cordura 500D materiálu.
Batoh EDC nabízí:

VELCRO panel na jméno a hodnost
VELCRO panel na přední straně batohu
dve prostorné komory
pohodlné madlo na přenášení
anatomicky tvarované ramenní popruhy
MOLLE/PALS vazbu
YKK zipy

Specifikace:

Hmotnost: 1090 g
Rozměry: 31 x 46 x 15 cm
Objem: 18 l
Materiál: 500D Cordura nylon