HELIKON Bunda větrovka WOODSMAN Crimson Sky / Ash Grey

Větrovka WOODSMAN je založená na designu povedené bundy MISTRAL. Zásadním rozdílem mezi těmito dvěma bundami je v použitém materiálu, kde MISTRAL používá pouze materiál Stormstretch(R), větrovka WOODSMAN používá jeho kombinaci s materiálem DuraCanvas(R), který je vhodnější pro delší pobyt v přírodě. Celá přední strana bundy je vyrobena z materiálu DuraCanvas(R), takže je odolná vůči ostrým předmětům jako jsou kameny a nepropálíte ji jiskrami z ohně. Na záda bundy byl použit materiál Stormstretch(R), ten bundě dodává zlepšenou svobodu pohybu a skvělou úroveň prodyšnosti. Na bundě naleznete celkem tři kapsy. Jednu přední velkou kapsu “klokanku”, která pojme poměrně velké množství vybavení a…

Výrobce:

2 291  včetně DPH

Zrušit výběr
Porovnat
Katalogové číslo: 10922 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Větrovka WOODSMAN je založená na designu povedené bundy MISTRAL. Zásadním rozdílem mezi těmito dvěma bundami je v použitém materiálu, kde MISTRAL používá pouze materiál Stormstretch(R), větrovka WOODSMAN používá jeho kombinaci s materiálem DuraCanvas(R), který je vhodnější pro delší pobyt v přírodě.
Celá přední strana bundy je vyrobena z materiálu DuraCanvas(R), takže je odolná vůči ostrým předmětům jako jsou kameny a nepropálíte ji jiskrami z ohně. Na záda bundy byl použit materiál Stormstretch(R), ten bundě dodává zlepšenou svobodu pohybu a skvělou úroveň prodyšnosti.
Na bundě naleznete celkem tři kapsy. Jednu přední velkou kapsu “klokanku”, která pojme poměrně velké množství vybavení a je opatřená vnitřním organizérem a dvě klasické přední šikmé kapsy na ruce. Všechny kapsy jsou samozřejmě uzavíratelné pomocí kvalitních YKK(R) zipů. Kapuce bundy je velikostně upravitelná pomocí elastické šňůrky s brzdičkou. Stejným způsobem si můžete velikostně nastavit i spodní lem bundy. Boky bundy se dají až k podpaží rozepnout pomocí zipů, snadno tak můžete odvětrávat přebytečné teplo nebo se dostat ke služební zbrani na opasku.
Větrovka WOODSMAN nabízí:

kombinaci materiálů DuraCanvas(R) a Stormstretch(R)
boční odvětrávání
velkou kapsu “klokanku” s vnitřním organizérem
dvě klasické šikmé kapsy na ruce
velikostně upravitelnou kapuci
YKK(R) zipy

Specifikace:

hmotnost: cca 800 g (dle velikosti)
materiál vnější: 55procent polyester, 23procent bavlna, 19procent nylon, 3procent elastan
evropský patent: 005308384-0002

velikost
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL

obvod hrudníku
109
115
121
127
133
139
145

délka rukávů
79,5
81
82,5
84
85,5
87
88,5

délka zad
77,3
79,6
81,9
84,2
86,5
88,8
91,1

Další informace

Velikost

, , , ,