HELIKON Kapsa hrudní NUMBAT(R) MultiCam(R) / Adaptive Green

Už se vám někdy během výletu stalo, že jste se ztratili a museli mapu nebo kompas pracně hledat v kapsách svého batohu? Pokud ano, hrudní kapsa NUMBAT je to pravé řešení pro vás, vše můžete mít při ruce na své hrudi a nebudete ztrácet čas hledáním. Hrudní kapsa NUMBAT vám umožní nosit všechny základní a důležité věci na hrudi, při zachování vysoké organizovanosti. Kapsa má prostornou hlavní přihrádku, která obsahuje odjímatelný organizér. Spodní strana kapsy je pokryta MOLLE/PALS vazbou a elastickou šňůrou. Designově minimalistický nosný systém je pro lepší cirkulaci vzduchu pokrytý 3D síťovinou a nepřekáží při nošení batohu. Hrudní…

Výrobce:

1 696  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat

Popis

Už se vám někdy během výletu stalo, že jste se ztratili a museli mapu nebo kompas pracně hledat v kapsách svého batohu? Pokud ano, hrudní kapsa NUMBAT je to pravé řešení pro vás, vše můžete mít při ruce na své hrudi a nebudete ztrácet čas hledáním.
Hrudní kapsa NUMBAT vám umožní nosit všechny základní a důležité věci na hrudi, při zachování vysoké organizovanosti. Kapsa má prostornou hlavní přihrádku, která obsahuje odjímatelný organizér. Spodní strana kapsy je pokryta MOLLE/PALS vazbou a elastickou šňůrou. Designově minimalistický nosný systém je pro lepší cirkulaci vzduchu pokrytý 3D síťovinou a nepřekáží při nošení batohu.
Hrudní kapsa NUMBAT nabízí:

kvalitní materiál Cordura 500D
dvě přední elastické kapsy
prostornou hlavní přihrádku
vnitřní organizér
pohodlný nosný systém
PALS/MOLLE kompatibilní vazbu

Specifikace:

hmotnost: 490 g
rozměry: 19,5 x 28 x 8 cm
materiál: 500D Cordura

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=vLWApeJiPQw