HELIKON Popruh MIRAGE Carbine Sling 2-bodový, průvlečný – Šedý

Ať už svou dlouhou zbraň používáte každý den, nebo jen na střelnici, základem vašeho vybavení by měl být kvalitní zbraňový popruh. Díky popruhu můžete totiž nechat své ruce odpočívat a také se nemusíte obávat toho, že při přehození pušky na záda nebo při přechodu na záložní zbraň spadne vaše puška na zem. Hlavní část popruhu je vyrobena z odolného nylonu, který je opatřen cordurovým polstrováním rozkládajícím váhu zbraně. Na horní části popruhu najdete také pruh suchého zipu s možností připevnění VELCRO jmenovky či nášivky pro personalizaci. Popruh je velmi snadné a rychlé délkově nastavit a přizpůsobit tak střelci. Vlastnosti: velmi odolná konstrukce…

Výrobce:

1 062  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15578 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ať už svou dlouhou zbraň používáte každý den, nebo jen na střelnici, základem vašeho vybavení by měl být kvalitní zbraňový popruh. Díky popruhu můžete totiž nechat své ruce odpočívat a také se nemusíte obávat toho, že při přehození pušky na záda nebo při přechodu na záložní zbraň spadne vaše puška na zem.
Hlavní část popruhu je vyrobena z odolného nylonu, který je opatřen cordurovým polstrováním rozkládajícím váhu zbraně. Na horní části popruhu najdete také pruh suchého zipu s možností připevnění VELCRO jmenovky či nášivky pro personalizaci. Popruh je velmi snadné a rychlé délkově nastavit a přizpůsobit tak střelci.
Vlastnosti:

velmi odolná konstrukce
polstrování z odolného Cordura materiálu
pruh suchého zipu pro personalizaci popruhu
možnost rychlého délkového nastavení
přezky WooJin
popruh neobsahuje žádné kovové či jiné rychloupínání na zbraň

Specifikace:

hmotnost: 145 g
materiál: 100procent nylon
gramáž materiálu: 230 g/m2
šířka popruhu cca: 2,54 cm
evropský patent: 005311578-0001