HELIKON Pouzdro AMMO BOX na náboje – RAL 7013

Zpevněné pouzdro určené k pohodlnému přenášení nábojů. Je vyrobené z velmi odolného 500D Cordura nylonu a díky malým rozměrům se pohodlně vejde do přepravních tašek RANGE a RANGEMASTER od značky Helikon-Tex, popřípadě do jiných tašek a kufrů podobné velikosti. Vnitřek pouzdra je přístupný skrze dvoucestný zip a je podšitý materiálem, který se velmi snadno čistí. K přenášení pouzdra slouží horní látkové madlo a k personalizaci a označení můžete využít širokého panelu suchého zipu umístěného na víku. Pouzdro AMMO BOX nabízí: odolnou konstrukci snadno omyvatelný vnitřní materiál praktické madlo na přenášení dvoucestný zip opatřený mohutnými táhly nízkou hmotnost horní VELCRO panel Specifikace: materiál: 500D Cordura nylon…

Výrobce:

486  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15550 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Zpevněné pouzdro určené k pohodlnému přenášení nábojů. Je vyrobené z velmi odolného 500D Cordura nylonu a díky malým rozměrům se pohodlně vejde do přepravních tašek RANGE a RANGEMASTER od značky Helikon-Tex, popřípadě do jiných tašek a kufrů podobné velikosti.
Vnitřek pouzdra je přístupný skrze dvoucestný zip a je podšitý materiálem, který se velmi snadno čistí. K přenášení pouzdra slouží horní látkové madlo a k personalizaci a označení můžete využít širokého panelu suchého zipu umístěného na víku.
Pouzdro AMMO BOX nabízí:

odolnou konstrukci
snadno omyvatelný vnitřní materiál
praktické madlo na přenášení
dvoucestný zip opatřený mohutnými táhly
nízkou hmotnost
horní VELCRO panel

Specifikace:

materiál: 500D Cordura nylon
rozměry: 14 x 8,5 x 10,5 cm
hmotnost: 106 g