Hliníkové M-Lok předpažbí pro Northeast MP2A1/UZI – GBB

Předpažbí je obráběno na CNC stroji, což zajišťuje přesné padnutí na zbraň a vynikající řemeslné zpracování. Prochází přísnými výrobními procesy, aby splňovala nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti. Pro zvýšení životnosti a odolnosti proti korozi je předpažbí opatřeno anodickým povlakem MIL-A-8625. Tento povlak poskytuje další vrstvu ochrany a zajišťuje, že předpažbí vydrží nároky intenzivního používání a nepříznivé okolní podmínky. Kromě toho se toto předpažbí pyšní systémem rozhraní M-LOK. Systém M-LOK umožňuje snadné a bezpečné upevnění kompatibilního příslušenství, jako jsou světla, lasery, rukojeti a další. Díky systému M-LOK si můžete svou GBB MP2A1 přizpůsobit svým specifickým potřebám a preferencím. Vlastnosti: Hliník 6061 T5  CNC obráběný…

Výrobce:

2 292  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat

Popis

Předpažbí je obráběno na CNC stroji, což zajišťuje přesné padnutí na zbraň a vynikající řemeslné zpracování. Prochází přísnými výrobními procesy, aby splňovala nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti.
Pro zvýšení životnosti a odolnosti proti korozi je předpažbí opatřeno anodickým povlakem MIL-A-8625. Tento povlak poskytuje další vrstvu ochrany a zajišťuje, že předpažbí vydrží nároky intenzivního používání a nepříznivé okolní podmínky.
Kromě toho se toto předpažbí pyšní systémem rozhraní M-LOK. Systém M-LOK umožňuje snadné a bezpečné upevnění kompatibilního příslušenství, jako jsou světla, lasery, rukojeti a další. Díky systému M-LOK si můžete svou GBB MP2A1 přizpůsobit svým specifickým potřebám a preferencím.
Vlastnosti:

Hliník 6061 T5 
CNC obráběný
Anodický povlak MIL-A-8625
Licencovaný systém rozhraní M-LOK

Je však důležité si uvědomit, že tento chránič ruky není kompatibilní s modely UZI ráže 9 mm.