King Arms M2 Paratrooper Carbine GAS GBB

Tato replika zůstává věrná původnímu designu a obsahuje přepínač střelby, který věrně napodobuje funkci poloautomatického i automatického režimu střelby. Autenticitu zážitku ze střelby umocňuje celokovový nosič závěru v kombinaci s robustní vratnou pružinou, který umocňuje účinnost automatické střelby a zároveň vydává vysoce realistické kovové zvuky blowbacku. Nově navržená komora navíc výrazně posiluje a stabilizuje blowback efekt, čímž zajišťuje optimální výkon. Tato puška je dodávána v balení se zásobníkem, který má velkorysou kapacitu 35 nábojů a je kompatibilní a zaměnitelný s řadou KA M1/M2. King Arms M2 Paratrooper Carbine GAS GBB je vynikající volbou pro nadšence, kteří hledají výjimečnou kombinaci historické…

Výrobce:

11 983  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15512 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato replika zůstává věrná původnímu designu a obsahuje přepínač střelby, který věrně napodobuje funkci poloautomatického i automatického režimu střelby. Autenticitu zážitku ze střelby umocňuje celokovový nosič závěru v kombinaci s robustní vratnou pružinou, který umocňuje účinnost automatické střelby a zároveň vydává vysoce realistické kovové zvuky blowbacku.
Nově navržená komora navíc výrazně posiluje a stabilizuje blowback efekt, čímž zajišťuje optimální výkon. Tato puška je dodávána v balení se zásobníkem, který má velkorysou kapacitu 35 nábojů a je kompatibilní a zaměnitelný s řadou KA M1/M2.
King Arms M2 Paratrooper Carbine GAS GBB je vynikající volbou pro nadšence, kteří hledají výjimečnou kombinaci historické přesnosti, dokonalého řemeslného zpracování a strhujícího zážitku ze střelby.
Specifikace:

Materiál: dřevo / kov
Kapacita zásobníku: 35 rd
Délka: 660-920 mm
Délka vnitřní hlavně: 267 mm
Hmotnost bez zásobníku: 2200g
Systém: pro GreenGas
Úsťová rychlost: přibližně 390 FPS