KRYTAC Krytac SilencerCo Maxim 9 (CO2) – blowback – Černá

Pistole MAXIM 9 GBB je vyrobena z prvotřídních materiálů a její konstrukce je tvořena kombinací hliníku 6061-T6 a zesílených polymerů, což je zárukou robustní a zároveň lehké airsoftové plynové pistole s blowbackem, která vyniká v boji zblízka a vydrží náročné podmínky intenzivního hraní. Jednou z význačných vlastností pistole MAXIM 9 je její modulární konstrukce, která uživatelům poskytuje svobodu přizpůsobit si její délku svým individuálním preferencím. Pistole navíc nabízí jedinečnou možnost instalovat uvnitř pistole nasvětlovací jednotku (Tracer), která zvyšuje viditelnost kuliček za zhoršených světelných podmínek. Pečlivě zkonstruovaná z leteckého hliníku a vyztužená polymerovými vlákny dosahuje pistole Krytac SilencerCo MAXIM 9 dokonalé rovnováhy mezi sníženou hmotností a nekompromisní odolností, což zajišťuje…

Výrobce:

7 791  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15614 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Pistole MAXIM 9 GBB je vyrobena z prvotřídních materiálů a její konstrukce je tvořena kombinací hliníku 6061-T6 a zesílených polymerů, což je zárukou robustní a zároveň lehké airsoftové plynové pistole s blowbackem, která vyniká v boji zblízka a vydrží náročné podmínky intenzivního hraní.
Jednou z význačných vlastností pistole MAXIM 9 je její modulární konstrukce, která uživatelům poskytuje svobodu přizpůsobit si její délku svým individuálním preferencím. Pistole navíc nabízí jedinečnou možnost instalovat uvnitř pistole nasvětlovací jednotku (Tracer), která zvyšuje viditelnost kuliček za zhoršených světelných podmínek.
Pečlivě zkonstruovaná z leteckého hliníku a vyztužená polymerovými vlákny dosahuje pistole Krytac SilencerCo MAXIM 9 dokonalé rovnováhy mezi sníženou hmotností a nekompromisní odolností, což zajišťuje její spolehlivost i v těch nejnáročnějších situacích.
Díky modulárním přepážkám MAXIM 9 věrně kopíruje všestrannost svého reálného protějšku a umožňuje uživatelům konfigurovat jej pro krátké nebo dlouhé nastavení, což vyhovuje jejich specifickým taktickým potřebám.
MAXIM 9 navíc vychází vstříc různým výkonovým preferencím díky možnosti pohánění Green Gasem nebo CO2, což výrazně ovlivňuje hmotnost zásobníků. Pistole si snadno poradí s obojím. Použití hliníkové slitiny v zásobnících je odlišuje od standardních zásobníků GBB, což uživatelům umožňuje nosit více munice, aniž by je zatěžovala jejich výbava.
Ambidextrousní ovládací prvky dále zvyšují použitelnost pistole MAXIM 9 a poskytuje tak levákům i pravákům plnou a pohodlnou kontrolu nad touto airsoftovou pistolí bez ohledu na jejich dominantní ruku.
K její všestrannosti přispívá i skrytý přepínač střelby v zadní části závěru, který poskytuje možnost přepínat mezi poloautomatickým a plně automatickým režimem střelby, což uživatelům umožňuje flexibilně se přizpůsobit různým scénářům.
Souhrnně lze říci, že airsoftová pistole Krytac SilencerCo MAXIM 9 GBB nastavuje laťku airsoftových pistolí s blowbackem vysoko, neboť kombinuje prvotřídní materiály..