Mačeta Gerber Gator, s pouzdrem

Jedinečná mačeta od Gerberu. Na jedné straně čepel, na druhé pila. Mačety mají černou barvu a jsou dodávány s pouzdrem. Připraveni na pořádnou zábavu? Tahle mačeta, jménem Gerber Gator, vás dostane všude. Je před Vámi překážka? Řežete! Nejde přeřízout? Pusťte se do ní pilou. Pila na neostré straně se táhne přes celou čepel, takže se s ní velice dobře pracuje.  Mačeta má v horní části čepele dírku, takže ji lze s přehledem pověsit na stěnu. Navíc k mačetě dostanete parádní tvrzené nylonové pouzdro. Madlo mačety je pogumované a má speciální texturu, aby se minimalizovalo klouzání z rukou, tzv. Gator – Grip.  Mačeta Gerber Gator – pro výpravy do divočiny naprostá nutnost. celková…

Výrobce:

1 163  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 7835 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Jedinečná mačeta od Gerberu. Na jedné straně čepel, na druhé pila. Mačety mají černou barvu a jsou dodávány s pouzdrem.
Připraveni na pořádnou zábavu? Tahle mačeta, jménem Gerber Gator, vás dostane všude. Je před Vámi překážka? Řežete! Nejde přeřízout? Pusťte se do ní pilou. Pila na neostré straně se táhne přes celou čepel, takže se s ní velice dobře pracuje. 
Mačeta má v horní části čepele dírku, takže ji lze s přehledem pověsit na stěnu. Navíc k mačetě dostanete parádní tvrzené nylonové pouzdro. Madlo mačety je pogumované a má speciální texturu, aby se minimalizovalo klouzání z rukou, tzv. Gator – Grip. 
Mačeta Gerber Gator – pro výpravy do divočiny naprostá nutnost.

celková délka: 65,3 cm
délka čepele: 45,7 cm
váha: 510 g
velikost ideální pro kempování a stanování
materiál:

čepel: vysoko uhlíková ocel
madlo: pogumované (Gator-Grip)

nýtované tvrzené nylonové pouzdro
Výrobce: Gerber