Nové

Mancraft PDiK gen.3 HPA konverze pro AEG V2 – long

Poloautomatický HPA kit pro AEG V2 – long  Set je vyrobený převážně z hliníku a oceli, přesným CNC obráběním. Technické parametry: doporučený provozní tlak HPA 8-15 bar ústová rychlost dle sestavy cca 150-230m/s režim střelby: jednotlivé rány (semiautomatic) blow back: NE nutnost akumulátoru: ne materiál mechaboxu: ZnAl materiál mechanizmu: Ocel a Hliník CNC made Při rozborce setu lze měnit trysky pro rozdílné hop up komory a zbraně. Pro jednodušší instalaci se neváhejte obrátit na náše servis. Naši technici set upraví či poskládají přímo na míru do vaší zbraně a vyladí jej k nejlepším výkonům. Potenciál HPA setů může být až…

Výrobce:

7 791  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Poloautomatický HPA kit pro AEG V2 – long
 Set je vyrobený převážně z hliníku a oceli, přesným CNC obráběním.
Technické parametry: doporučený provozní tlak HPA 8-15 bar ústová rychlost dle sestavy cca 150-230m/s režim střelby: jednotlivé rány (semiautomatic) blow back: NE nutnost akumulátoru: ne materiál mechaboxu: ZnAl materiál mechanizmu: Ocel a Hliník CNC made Při rozborce setu lze měnit trysky pro rozdílné hop up komory a zbraně.
Pro jednodušší instalaci se neváhejte obrátit na náše servis. Naši technici set upraví či poskládají přímo na míru do vaší zbraně a vyladí jej k nejlepším výkonům.
Potenciál HPA setů může být až 240 m/s a i více při maximálním tlaku.