MAXX Kompletní CNC HopUp komora M4A – PRO

CNC obráběná hliníková Hop-Up komora M4A – PRO (s BB Latching Systémem) je vyrobena tak aby fungovala přesně a konzistentně v replikách AEG standardní řady M4 / M16 značky Tokyo Marui (včetně G a G, KRYTAC, kromě KWA). Tato Hop-Up komora M4A je vybavena hliníkovým otočným kolečkem pro jemné nastavení hopupu, přesnou pákou přítlaku hopupu a 4mm vzpěrnými výstupky (6mm vzpěrnými výstupky jsou volitelné). Komora je postavena tak, aby fungovala co nejlépe s R-Hop a Standard-Hop systémy pro udržení přesné střelby kuliček při každém jednotlivém výstřelu. Komora je navržena tak, aby akceptovala délku trysky od 21,00 mm až po 21,25 mm, a je plně kompatibilní s většinou značek…

Výrobce:

1 941  včetně DPH

Dostupnost: 107 skladem

Porovnat

Popis

CNC obráběná hliníková Hop-Up komora M4A – PRO (s BB Latching Systémem) je vyrobena tak aby fungovala přesně a konzistentně v replikách AEG standardní řady M4 / M16 značky Tokyo Marui (včetně G a G, KRYTAC, kromě KWA).
Tato Hop-Up komora M4A je vybavena hliníkovým otočným kolečkem pro jemné nastavení hopupu, přesnou pákou přítlaku hopupu a 4mm vzpěrnými výstupky (6mm vzpěrnými výstupky jsou volitelné). Komora je postavena tak, aby fungovala co nejlépe s R-Hop a Standard-Hop systémy pro udržení přesné střelby kuliček při každém jednotlivém výstřelu.
Komora je navržena tak, aby akceptovala délku trysky od 21,00 mm až po 21,25 mm, a je plně kompatibilní s většinou značek měkkých a tvrdých Hopup gumiček bez ztráty výkonu (FPS) nebo poklesu BB během používání.
Komora M4A je moudře vybavena vyměnitelným vstupním adaptérem OD11mm, aby bylo zajištěno, že je komora vložena přesně do středu 11mm vnitřního otvoru u AEG mechaboxu a zabránilo se tak vyklání trysky. (Vstupní adaptér OD11,5mm a OD12mm jsou volitelné)
Na komoru také byly namontovány odnímatelné CNC mosazné boční “křidélka”, která se hladce zasunují do vnějších štěrbin hlavně. Také obsahuje pokročilý CNC Delrin Locking C-Clip, který drží vnitřní hlaveň pevně na místě bez kývání a kroucení.
Kromě toho je komora M4A PRO speciálně navržena s novým systémem BB Latching, který zabraňuje vypadnutí BB po vyjmutí zásobníku. Západkové ramínko lze také ručně stisknout, aby se uvolnily zbývající BBs z vnitřku hopup komory.
Vlastnosti:

přesně vyrobeno z bloku leteckého hliníku pomocí CNC technologie
kompatibilní s replikami karabiny M4 / M16 ve standardu Tokyo Marui (včetně replik G a G nebo Krytac, ale NE KWA)
otočný knoflík pro nastavení
přepracované přesné páčky Hop-Up a 4mm Bucking Nubs (6mm verze jsou volitelné), zajišťující bezproblémový provoz se standardními a Rhop elastickými prvky
Odnímatelný ocelový čep pro nastavení a údržbu
pracuje s tryskami o délce 21,00 mm až 21,25 mm
plná kompatibilita s většinou měkkých a tvrdých elastických materiálů HU dostupný..