Nimrod NT Plastové opaskové pouzdro / holster pro AAP01 – Černé

Představujeme vám specializované pouzdro na pistoli AAP-01 od společnosti Nimrod Tactical, které je přesně navrženo pro bezpečné a pevné uchycení. Toto pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního polymeru a zaručuje dobrou stabilitu a odolnost. Součástí pouzdra jsou úchyty jak na opasek tak i na Molle systém, díky tomu pouzdro nabízí všestranné možnosti uchycení. Navíc se bez problémů integruje s příslušenstvím od společností Amomax nebo Cytac, čímž rozšiřuje vaše možnosti přizpůsobení. Pouzdro je určeno pro pistoli AAP-01 bez příslušenství. Pokud na své custom sestavě používáte nějaké příslušenství, pouzdro si nejprve  vyzkoušejte.

Výrobce:

682  včetně DPH

Dostupnost: 21 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15604 Kategorie: Štítek:

Popis

Představujeme vám specializované pouzdro na pistoli AAP-01 od společnosti Nimrod Tactical, které je přesně navrženo pro bezpečné a pevné uchycení. Toto pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního polymeru a zaručuje dobrou stabilitu a odolnost.
Součástí pouzdra jsou úchyty jak na opasek tak i na Molle systém, díky tomu pouzdro nabízí všestranné možnosti uchycení. Navíc se bez problémů integruje s příslušenstvím od společností Amomax nebo Cytac, čímž rozšiřuje vaše možnosti přizpůsobení.
Pouzdro je určeno pro pistoli AAP-01 bez příslušenství. Pokud na své custom sestavě používáte nějaké příslušenství, pouzdro si nejprve  vyzkoušejte.