NOVRITSCH Maskovací umělý list – LC2 – Rust

Kamuflážní listy NOVRITSCH Leaf Camo jsou nejrychlejší způsob, jak se stát neviditelným. Splyňte s přírodou pouhými několika kliknutími. Vlastnosti: Barevné korekce provedli bývalí vojenští odborníci ve Vídni v Rakousku. Nový systém rychlého připevnění díky kolíčkům Super 3D efekt. 4 různá barevná schémata, která se hodí do VAŠEHO prostředí. Kompatibilní s většinou ghillie obleků na trhu. Odolnost vůči UV záření a vodě Obsahuje: 70 dvojitých listů 70 plus kolíčků Barva: Rust UŠETŘETE ČAS Revoluční systém rychlého připevnění na kolíky vám umožní vybavit celý oblek za zlomek času potřebného k vyrobení běžného ghillie obleku. Tato modularita a rychlost vám umožní přizpůsobit oblek hřišti, na kterém…

Výrobce:

449  včetně DPH

Dostupnost: 8 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14640 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kamuflážní listy NOVRITSCH Leaf Camo jsou nejrychlejší způsob, jak se stát neviditelným. Splyňte s přírodou pouhými několika kliknutími.
Vlastnosti:

Barevné korekce provedli bývalí vojenští odborníci ve Vídni v Rakousku.
Nový systém rychlého připevnění díky kolíčkům
Super 3D efekt.
4 různá barevná schémata, která se hodí do VAŠEHO prostředí.
Kompatibilní s většinou ghillie obleků na trhu.
Odolnost vůči UV záření a vodě

Obsahuje:

70 dvojitých listů
70 plus kolíčků

Barva: Rust
UŠETŘETE ČAS
Revoluční systém rychlého připevnění na kolíky vám umožní vybavit celý oblek za zlomek času potřebného k vyrobení běžného ghillie obleku. Tato modularita a rychlost vám umožní přizpůsobit oblek hřišti, na kterém právě hrajete. Je to tak rychlé, že to můžete udělat i na hřišti před začátkem hry.
BARVY PŘÍRODY
Barvy byli vybrány tak aby fungovali. Žádné další barvení nebo malování, žádné další pokusy a omyly. Stačí kliknout a hrát. Na výběr máte 4 různá barevná schémata, která odpovídají VAŠIM potřebám.
3D EFEKT
Kolíček na spodní straně slouží jako základna a podpírá list. List bude vyčnívat a účinně rozbíjet vaši siluetu. Super 3D efekt.
KOMPATIBILNÍ S OSTATNÍMI GHILLIE OBLEKY
Základním materiálem většiny obleků na trhu je vždy nějaký síťovaný materiál. Pokud jím projde špendlík, můžete použít naše listy i na svůj oblek a dotáhnout jej tak k dokonalosti.
ODOLNOST VŮČI UV ZÁŘENÍ A VODĚ
Listy byly testovány ve Vídni v Rakousku a nevyblednou, pokud jsou vystaveny UV záření nebo vodě. Mohou uvolnit trochu přebytečné barvy, ale barvy zůstane dost a rozdíl nepoznáte.