Placeholder 
Placeholder

NOVRITSCH Plynový zásobník pro Novritsch SSQ22, 36ran

Tento plynový zásobník pro SSQ22 má kapacitu 36 kuliček a doporučuje se používat s kuličkami 0,28 g až 0,46 g. Jeho robustní konstrukce a spolehlivé podávání vám zajistí dlouhodobé používání. Dodává se s hlavním šroubem namísto kolíků pro snadnou demontáž, pokud byste někdy měli potřebu s ním manipulovat. Vlastnosti:  Kapacita: 36 kuliček Můžete používat těžké kuličky (až do hmotnosti 0,46 g). Rozměry: 17 x 7 x 4 cm NAPLŇTE JEJ Pokud jde o spolehlivost, mohou být plynové zásobníky trefou do černého. S plynovým zásobníkem SSQ22 si můžete být jisti solidní kvalitou konstrukce a snadným přístupem k jejich údržbě v případě potřeby.

Výrobce:

1 316  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15297 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tento plynový zásobník pro SSQ22 má kapacitu 36 kuliček a doporučuje se používat s kuličkami 0,28 g až 0,46 g. Jeho robustní konstrukce a spolehlivé podávání vám zajistí dlouhodobé používání.
Dodává se s hlavním šroubem namísto kolíků pro snadnou demontáž, pokud byste někdy měli potřebu s ním manipulovat.
Vlastnosti: 

Kapacita: 36 kuliček
Můžete používat těžké kuličky (až do hmotnosti 0,46 g).
Rozměry: 17 x 7 x 4 cm

NAPLŇTE JEJ
Pokud jde o spolehlivost, mohou být plynové zásobníky trefou do černého. S plynovým zásobníkem SSQ22 si můžete být jisti solidní kvalitou konstrukce a snadným přístupem k jejich údržbě v případě potřeby.