Nůž Gerber Prodigy, kombinované ostří

Hledáte outdoorový nůž, který je akorát? Vyzkoušejte nůž Gerber Prodigy. Konečně nůž na přežití, který je dotažen k dokonalosti. Prodigy znamená v překladu z angličtiny “zázrak”, podívejme se tedy, čím je nůž Gerber Prodigy tak vyjímečný. Nůž Prodigy se vyznačuje masivní pevnou čepelí a řadí se do kategorie outdoorových nožů, nebo nožů na přežití. Dalo by se říci, že Prodigy je menší bráška od nože LMF II, který vyhrál řadu ocenění. Gerber tedy uspokojil všechny, kteří chtějí outdoorový nůž, ale LMF je pro ně moc velký.   Hlavní znaky nože Gerber Prodigy: Použitá ocel: 420HC – nerezová, vysoko uhlíková ocel Full tang konstrukce – zaručuje vysokou odolnost a výdrž…

Výrobce:

3 013  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 7812 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Hledáte outdoorový nůž, který je akorát? Vyzkoušejte nůž Gerber Prodigy. Konečně nůž na přežití, který je dotažen k dokonalosti.
Prodigy znamená v překladu z angličtiny “zázrak”, podívejme se tedy, čím je nůž Gerber Prodigy tak vyjímečný.
Nůž Prodigy se vyznačuje masivní pevnou čepelí a řadí se do kategorie outdoorových nožů, nebo nožů na přežití. Dalo by se říci, že Prodigy je menší bráška od nože LMF II, který vyhrál řadu ocenění. Gerber tedy uspokojil všechny, kteří chtějí outdoorový nůž, ale LMF je pro ně moc velký.
 
Hlavní znaky nože Gerber Prodigy:

Použitá ocel: 420HC – nerezová, vysoko uhlíková ocel
Full tang konstrukce – zaručuje vysokou odolnost a výdrž
Černěná čepel – zlepšená ochrana vůči korozi, čepel neodráží odlesky
Ergonomická rukojeť – pogumovaná a tvarovaná tak, aby zajišťovala nekompromisní úchop za každých podmínek
Pouzdro nože – odolná konstrukce z balistického nylonu, tři jistící prvky, možné nosit horizontálně i vertikálně
Pouzdro je MOLLE kompatibilní, dále vybaveno stehenním popruhem a potahem TacHide, které snižuje hluk
Výrobce: Gerber
Vyrobeno v USA

S nožem Prodigy budete připraveni na cokoliv. Nůž Gerber Prodigy vás bude provázet na vašich dobrodružstvích a bude po ruce aby vám pomohl z nesnází.
Vyzkoušejte si “Zázrak” na vlastní kůži! Přímo na jednu z prodejen. Dostupnost najdete pod cenou. Nebo se podívejte na další pevné nože.
https://www.youtube.com/watch?list=PLB402ADC658AA02B3 a v=cSc8VI1ReQc