Originál MAGPUL vytahovák zásobníků pro MP5 (3 kusy) – černý

Při instalaci na základnu plechových zásobníků pro samopaly ráže 9 mm zajišťuje originální Magpul lepší rychlost a ovladatelnost při taktické výměně zásobníků při vysoké stresové zátěži. Odolná smyčka ze syntetické pryže se zapuštěnou drsnou úchopovou plochou. Rychlá a snadná instalace a demontáž. Patentovaná konstrukce založená na osvědčených para-šňůrových smyčkách a výstupcích vyrobených z lepicí pásky používaných speciálními bojovými jednotkami po celém světě. VYLEPŠENÁ RYCHLOST A MANIPULACE Navrženo pro použití při taktické výměně zásobníků při vysoké zátěži. Zlepšuje rychlost přebíjení a ovládání. JEDNODUCHÝ A ODOLNÝ Jednoduchá a odolná smyčka ze syntetické pryže se zapuštěným drsným úchopem pro větší hmatový vjem. VYSOCE…

Výrobce:

341  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15051 Kategorie: , Štítek:

Popis

Při instalaci na základnu plechových zásobníků pro samopaly ráže 9 mm zajišťuje originální Magpul lepší rychlost a ovladatelnost při taktické výměně zásobníků při vysoké stresové zátěži. Odolná smyčka ze syntetické pryže se zapuštěnou drsnou úchopovou plochou. Rychlá a snadná instalace a demontáž.
Patentovaná konstrukce založená na osvědčených para-šňůrových smyčkách a výstupcích vyrobených z lepicí pásky používaných speciálními bojovými jednotkami po celém světě.
VYLEPŠENÁ RYCHLOST A MANIPULACE
Navrženo pro použití při taktické výměně zásobníků při vysoké zátěži. Zlepšuje rychlost přebíjení a ovládání.
JEDNODUCHÝ A ODOLNÝ
Jednoduchá a odolná smyčka ze syntetické pryže se zapuštěným drsným úchopem pro větší hmatový vjem.
VYSOCE KOMPATIBILNÍ
Magpul je vhodný pro většinu hliníkových, ocelových a polymerových zásobníků.
BARVA: ČERNÁ