Pro Tech Duo Pack silikonová a teflonová PTFE vazelína (10ml plus 10ml)

2x 10 ml DUO PACK silikonové mazivo plus PTFE mazivo je sada specializovaných maziv určených pro profesionální uživatele. Silikonové mazivo – silikonové mazivo účinně izoluje, chrání a udržuje těsnění a písty. Chrání před vlhkostí, má široký rozsah provozních teplot: od –50 °C do 200 °C. Vyznačuje se velmi dobrou chemickou odolností vůči oxidaci, vodním roztokům, kyselinám, zásadám, solím, oxidu siřičitému a čpavku. Určeno pro použití při airsoftové a pneumatické střelbě. PTFE Grease – PTFE mazivo s přídavkem lithia je mazivo určené pro údržbu a ochranu kovů, pohyblivých částí v mechanismech převodovek a také vratných pružin a jezdců ve střelných zbraních.…

Výrobce:

79  včetně DPH

Dostupnost: 105 skladem

Porovnat

Popis

2x 10 ml DUO PACK silikonové mazivo plus PTFE mazivo je sada specializovaných maziv určených pro profesionální uživatele.
Silikonové mazivo – silikonové mazivo účinně izoluje, chrání a udržuje těsnění a písty. Chrání před vlhkostí, má široký rozsah provozních teplot: od –50 °C do 200 °C. Vyznačuje se velmi dobrou chemickou odolností vůči oxidaci, vodním roztokům, kyselinám, zásadám, solím, oxidu siřičitému a čpavku. Určeno pro použití při airsoftové a pneumatické střelbě.
PTFE Grease – PTFE mazivo s přídavkem lithia je mazivo určené pro údržbu a ochranu kovů, pohyblivých částí v mechanismech převodovek a také vratných pružin a jezdců ve střelných zbraních. Nejúčinněji funguje při teplotách -40 °C / 250 °C. Je voděodolný. Vyznačuje se velmi dobrou chemickou odolností vůči oxidaci, vodním roztokům kyselin, zásad a solí, oxidu siřičitému a čpavku.