PTS výsuvná pažba EPS-C (Compact) pro M4 – Písková

EPS-C nabízí základní funkce, jako je pogumovaná zadní část pro pohodlí a přilnavost a kovová očka QD. Extra štíhlá páka pro nastavení polohy pažby zachovává úzký profil pažby a manipulace s ní je extrémně snadná a přirozená pomocí metody uchopení dlaní, kdy prsty tlačí na stranu páky, která je proti vaší dlani. Páka má také ochranný hřbet, aby se zabránilo náhodnému nastavení pažby. Zatažením za zadní stranu páky lze EPS-C snadno nainstalovat nebo odpojit na tubus pušky, aby se urychlila výměna LiPo baterií a pod. Na pažbě je k dispozici hned několik možností upevnění popruhů, včetně kovových oček pro QD mount na obou…

Výrobce:

1 609  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13636 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

EPS-C nabízí základní funkce, jako je pogumovaná zadní část pro pohodlí a přilnavost a kovová očka QD.
Extra štíhlá páka pro nastavení polohy pažby zachovává úzký profil pažby a manipulace s ní je extrémně snadná a přirozená pomocí metody uchopení dlaní, kdy prsty tlačí na stranu páky, která je proti vaší dlani. Páka má také ochranný hřbet, aby se zabránilo náhodnému nastavení pažby. Zatažením za zadní stranu páky lze EPS-C snadno nainstalovat nebo odpojit na tubus pušky, aby se urychlila výměna LiPo baterií a pod.
Na pažbě je k dispozici hned několik možností upevnění popruhů, včetně kovových oček pro QD mount na obou stranách s průchozím kanálem. Dále je zde také očko pro průvlekové popruhy.
Vlastnosti:

snadná instalace bez potřeby nářadí
jedna z nejtenčích a nejlehčích pažeb na trhu
montáž QD na obou stranách, lze tak připojit  popruh na obě strany pažby, podle preferencí uživatele
průchozí kanál pro připojení smyčkového typu popruhu
hranatá pogumovaná patka s protiskluzovou úpravou bez omezení pohybu uživatele
zaoblené lícní svary zůstávají v souladu se štíhlým profilem pažby při zachování uživatelského komfortu

Specifikace:
Barva – Černá / Dark EarthRozměr – 175 x 40 x 130 mm (cca bez obalu)Kompatibilita – Airsoftový tubus pažbyMateriál – High Performance Reinforced Dupont(TM) Zytel(R) PolymerHmotnost – 242g

Vyloučení odpovědnosti:
Tento produkt je určen pouze pro účely airsoftu, školení a simulace. Nesprávné používání airsoftových produktů, včetně na skutečných střelných zbraních, je potenciálně nebezpečné a může způsobit vážné zranění. Společnost PTS nepřijímá žádnou odpovědnost za zneužití tohoto produktu.