PYRAMEX Ochranné brýle Itek ES5810ST, nemlživé – čiré

Lehké brýle bez obruby, ideální pro celodenní nošení. Vhodné pro všeobecné účely užívání ve vnitřních prostorech, kde je vyžadována ochrana před nárazem. Ochrana proti oslnivému záření. Prvotřídní optická kvalita zorníku pro perfektní pohled. Nově navržený větraný nosník umožňuje unikání tepla a tím také brání zamlžování v oblasti nosu. Měkké, gumové koncovky a flexibilní nosník nabízí komfort nošení bez sklouzávání. Zorník se zakřivením o 9,75° zajišťuje výbornou boční ochranu proti vzdušným částicím. Zorník s “Anti – Scratch” povrchovou úpravu chránící před poškrábáním. Zorníky mají “Anti – Fog” povrchovou úpravu, která brání zamlžování. Kombinace “Anti – Fog” a “Anti – Scratch” povrchové…

Výrobce:

138  včetně DPH

Dostupnost: 33 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 8082 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Lehké brýle bez obruby, ideální pro celodenní nošení.
Vhodné pro všeobecné účely užívání ve vnitřních prostorech, kde je vyžadována ochrana před nárazem. Ochrana proti oslnivému záření. Prvotřídní optická kvalita zorníku pro perfektní pohled. Nově navržený větraný nosník umožňuje unikání tepla a tím také brání zamlžování v oblasti nosu. Měkké, gumové koncovky a flexibilní nosník nabízí komfort nošení bez sklouzávání. Zorník se zakřivením o 9,75° zajišťuje výbornou boční ochranu proti vzdušným částicím. Zorník s “Anti – Scratch” povrchovou úpravu chránící před poškrábáním. Zorníky mají “Anti – Fog” povrchovou úpravu, která brání zamlžování. Kombinace “Anti – Fog” a “Anti – Scratch” povrchové úpravy zorníku je samotěsnící, (malé poškrábání se během pár minut automaticky zacelí). 99procent ochrana proti škodlivému UVA/B/C záření.
 
Brýle splňují balistické normy ANSI Z87.1 a MIL-PRF 32432 a také Evropskou normu EN 166.
Hmotnost: 22g
Ideální na paintball, airsoft či na sportovní střelbu.
Čištění a údržba ochranných brýlí PYRAMEX s H2X Anti-Fog (nemlživou) povrchovou úpravou:

Zorník brýlí s H2X Anti-Fog (nemlživou) povrchovou úpravou nesmí být čištěn mýdlovou vodou ani jiným čistícím roztokem, včetně Pyramex čistícím roztokem.
Zorník lze čistit pouze vodou nebo proudem vzduchu pro odstranění smítek.
Ačkoliv je zorník omyvatelný, NESMÍ se otírat, když je mokrý. Když povrch nasákne vlhkost, je kvůli povrchově aktivní látce velmi měkký.
V případě, že je zorník mokrý, NEutírejte jej. Zorník nechte uschnout a potom vyleštěte měkkou čistou utěrkou z bavlny nebo mikro-vlákna (ne cupanina).
H2X Anti-Fog (nemlživá) povrchová úprava zůstává zachována i přes mnohá proplachování vodou, povrchová úprava se tím neodstraní.