RetroArms CNC nízkoprofilová kluzná ložiska na 4mm osičku – 9 mm

CNC nízkoprofilová kluzná ložiska o vnitřním průměru 4 mm jsou precizně vyrobená pomocí CNC soustružení z vysoce kvalitní oceli třídy 19 313, konkrétně z 1.2842 (90MnCrV8), která je následně kalena na tvrdost 58HRC. Tento vysoký standard materiálu a tvrdosti zajistí optimální výkon ložisek i při vysokém zatížení. Tato ložiska jsou navržena na vysokou zátěž.  Jsou určena POUZE pro ozubená kola s osičkou o průměru 4mm, jako jsou například zesílená ozubená kola PandoRA od RetroArms.Je důležité upozornit, že standardní ozubená kola s průměrem osičky 3mm nejsou kompatibilní s těmito ložisky. Nízký profil těchto ložisek byl navržen tak, aby bezproblémově fungoval v mechaboxech verze II (samozřejmě sedí i v ostatních mechaboxech).Při použití běžných…

Výrobce:

351  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat

Popis

CNC nízkoprofilová kluzná ložiska o vnitřním průměru 4 mm jsou precizně vyrobená pomocí CNC soustružení z vysoce kvalitní oceli třídy 19 313, konkrétně z 1.2842 (90MnCrV8), která je následně kalena na tvrdost 58HRC. Tento vysoký standard materiálu a tvrdosti zajistí optimální výkon ložisek i při vysokém zatížení.
Tato ložiska jsou navržena na vysokou zátěž.  Jsou určena POUZE pro ozubená kola s osičkou o průměru 4mm, jako jsou například zesílená ozubená kola PandoRA od RetroArms.Je důležité upozornit, že standardní ozubená kola s průměrem osičky 3mm nejsou kompatibilní s těmito ložisky.
Nízký profil těchto ložisek byl navržen tak, aby bezproblémově fungoval v mechaboxech verze II (samozřejmě sedí i v ostatních mechaboxech).Při použití běžných ložisek v těchto mechaboxech může dojít k vychýlení kulisy přepínače, což může ovlivnit celkový chod a funkci přepínače střelby.Nízkoprofilová ložiska RetroArms se kulisy přepínače vůbec nedotýkají, což zajišťuje plynulý a bezproblémový chod mechanismu bez narušení jeho funkce.