RetroArms CNC Píst s ocelovým hřebenem 14,5 zubů Next Gen – POM

Píst nové generace s kompletně přepracovaným designem a konstrukcí a nově použitými materiály. Korpus pístu je kompletně vyroben CNC frézováním z bloku extrémně odolného materiálu POM-C. Tento materiál je velmi odolný proti mechanickému namáhání, otěru, vydrží vysokou zátěž,má velký teplotní rozsah použití trvale od -60 °C do plus 100 °C, oproti jiným plastům má minimální nasákavost a vydrží i dlouhodobé zaolejování. Proto jsme jej zvolili pro tak namáhaný díl jako je korpus pístu. Navíc díky CNC frézování je korpus velmi přesný a rovný, nemá propady a tvarové nerovnosti jako známe ze vstřikování plastu do formy. Koprus pístu je spojený pod prvním nabíracím zubem masivním můstkem, takže nehrozí riziko propadnutí hřebenu při vysoké zátěži. Hřeben pístu je usazen v…

Výrobce:

341  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat

Popis

Píst nové generace s kompletně přepracovaným designem a konstrukcí a nově použitými materiály. Korpus pístu je kompletně vyroben CNC frézováním z bloku extrémně odolného materiálu POM-C. Tento materiál je velmi odolný proti mechanickému namáhání, otěru, vydrží vysokou zátěž,má velký teplotní rozsah použití trvale od -60 °C do plus 100 °C, oproti jiným plastům má minimální nasákavost a vydrží i dlouhodobé zaolejování. Proto jsme jej zvolili pro tak namáhaný díl jako je korpus pístu. Navíc díky CNC frézování je korpus velmi přesný a rovný, nemá propady a tvarové nerovnosti jako známe ze vstřikování plastu do formy. Koprus pístu je spojený pod prvním nabíracím zubem masivním můstkem, takže nehrozí riziko propadnutí hřebenu při vysoké zátěži. Hřeben pístu je usazen v drážkách, tudíž není možné aby se při střelbě přizvedl.
Hřeben pístu je vyrobený CNC frézováním z vysoce jakostní pružinové oceli 1.7102 s novou speciální technologií kalení na tvrdost 52 – 54HRC, což se ukázalo jako dlouhodobě nejvhodnější. Hřebene pístu má vynechaný druhý zub a třetí je zub je zkrácený na polovinu z důvodu ochrany proti zadušení zbraně.
Výrobní postup výroby CNC frézovaného hřebenu pístu. Nařezaná ocel se vyžíhá, tím je odstraněno vnitřní pnutí materiálu. Poté následuje frézování, omílání aby se odstranily ostré hrany,nakonec tepelná úprava a vyžíhání aby nebyl hřeben křehký.
Tento píst je určen pouze pro zbraně Tokyo Marui série Next Gen např. Sopmod. Díky vysoce jakostním materiálům a kvalitnímu zpracování má tento píst vynikající výdrž i na nejsilnějších pružinách.