SIG AIR ProForce MPX (2023) AEG – Černá

MPX ProForce od SIG AIR je airsoftovým samopalem, na který mnoho hráčů po celém světě netrpělivě čekalo od doby, co SIG oznámil, že vstoupí na airsoftový trh. Tato airsoftová verze má měřítko 1:1 a obsahuje všechny stejné ovládací prvky, mechanismy a značení jako ostrá předloha. Samopal MPX, jak ho známe, byl uveden na zbrojní trh v roce 2015 a jedná se o plynem poháněné SMG (short machine gun) navržené a vyráběné společností SIG Sauer, které je primárně kalibrované na 9 mm. MPX je moderní verze platformy SMG a bere inspiraci z platformy AR15/M4, protože jeho ovládání je podobně rozloženo. Externě je zbraň špičkově zpracována a…

Výrobce:

14 966  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15888 Kategorie: Štítek:

Popis

MPX ProForce od SIG AIR je airsoftovým samopalem, na který mnoho hráčů po celém světě netrpělivě čekalo od doby, co SIG oznámil, že vstoupí na airsoftový trh. Tato airsoftová verze má měřítko 1:1 a obsahuje všechny stejné ovládací prvky, mechanismy a značení jako ostrá předloha.
Samopal MPX, jak ho známe, byl uveden na zbrojní trh v roce 2015 a jedná se o plynem poháněné SMG (short machine gun) navržené a vyráběné společností SIG Sauer, které je primárně kalibrované na 9 mm. MPX je moderní verze platformy SMG a bere inspiraci z platformy AR15/M4, protože jeho ovládání je podobně rozloženo.
Externě je zbraň špičkově zpracována a vypadá jako zmenšená verze modelu MCX z naší nabídky. Má 14mm CCW závit na hlavni, sklápěcí teleskopickou pažbu a zadní Picatinny lištu pro montáž jiných kompatibilních pažeb. Zajímavostí je, že můžete mezi modely MCX a MPX měnit pažby, tak jak je to i možné u jejich skutečných předloh. Veškeré příslušenství pro ostré zbraně MCX/MPX je tak použitelné i na jejich AS verze.
Replika se pyšní dlouhou horní RIS lištou pro jakékoliv optiky, mířidla či kolimátory, dále předpažbím vyrobeným na CNC strojích kompatibilním s M-LOK systémem pro vaše Peq boxy a svítilny na pozicích 3, 6 a 9. Nemůžeme zapomenout na funkční záchyt závěru nebo oboustranný přepínač režimu střelby. Rozborka předpažbí a hlavně probíhá stejně jako na její ostré předloze.
Uvnitř najdeme VFC Avalon V2 mechabox, obsahující mosfet, rychlovýměnu pružiny, motor s neodymovými magnety, pružinu M120 a zdarma druhou slabší pružinu M100. Replika je tím pádem plně kompatibilní s TM standardním V2 mechaboxem a není problém ji tak časem upgradovat. Z výroby dosahuje zbraň i s krátkou vnitřní hlavní 168 mm stabilních 120 m/s a je ideální volbou do každé CQB arény! Doporučená baterie je Li-Pol 11.1V, kabeláž je vedena do předpažbí a zakončena konektorem Malá Tamiya. 
POZOR: Vzhledem k malému místu v předpažbí doporučujeme dokoupit AN/PEQ box s prostorem pro baterii a do něj kompatibilní baterii 11.1V
Pokud si to shrneme, tak na vás ček..