SIG AIR ProForce Sig Sauer P320 M18 GBB – TAN

Nyní můžete vlastnit a trénovat s kouskem historie, protože SIG SAUER představuje airsoftovou tréninkovou pistoli SIG AIR PROFORCE M18 se stejným jedinečným vzhledem a dojmem jako M18 pro americkou armádu. Airsoftová tréninková pistole M18 je dodávána ve stejné Coyote barvě, jakou si vybrala americká armáda. Spoušťový mechanismus funguje v režimu DAO (pouze dvojčinný) – což znamená, že střelba ze zbraně je možná pouze takzvaným “samonatahováním” – úplným zmáčknutím spouště se nejprve natáhne kladívko a poté uvolní, což vede k výstřelu. Pojistka je umístěna na obou stranách pistole, což umožňuje pohodlné použití pro leváky i praváky. Replika má realistický systém Blow-Back,…

Výrobce:

5 743  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13811 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nyní můžete vlastnit a trénovat s kouskem historie, protože SIG SAUER představuje airsoftovou tréninkovou pistoli SIG AIR PROFORCE M18 se stejným jedinečným vzhledem a dojmem jako M18 pro americkou armádu. Airsoftová tréninková pistole M18 je dodávána ve stejné Coyote barvě, jakou si vybrala americká armáda.
Spoušťový mechanismus funguje v režimu DAO (pouze dvojčinný) – což znamená, že střelba ze zbraně je možná pouze takzvaným “samonatahováním” – úplným zmáčknutím spouště se nejprve natáhne kladívko a poté uvolní, což vede k výstřelu. Pojistka je umístěna na obou stranách pistole, což umožňuje pohodlné použití pro leváky i praváky.
Replika má realistický systém Blow-Back, který uvede při výstřelu závěr do pohybu. Závěr se také zaaretuje v zadní poloze po vystřelení poslední rány ze zásobníku. Díky vzduchotěsnému plynovému systému replika střílí BB s úsťovou rychlostí ~320 FPS.
Na levé straně je tlačítko pro uvolnění zásobníku, záchyt závěru a pojistka jsou oboustranné.
Pod hlavní se nachází montážní lišta RIS / Picatinny, díky které lze repliku vybavit dalším příslušenstvím, jako je laserový zaměřovač nebo svítilna. V horní části závěru jsou zářezy, které umožňují připevnění kolimátory typu Docter s červeným bodem (k připevnění je nutná speciální destička).
Replika je dodávána s kovovým zásobníkem s kapacitou až 21 BBs.
Vlastnosti:

Optic Ready Slide s odnímatelným zadním hledím
Flush Mount Green Gas Magazine
S podobným vyvážením a hmotností jako skutečná M18
Kovový závěr s funkcí Full Blow-back Action
Kovový zásobník na 21 kuliček
Replika pistole M18 americké armády
Úsťová rychlost až 320 fps

Specifikace:
BlowBack: AnoHop-up: NastavitelnýRežim střelby: PoloautomatickýTyp střely: 6 mm BBPistolový zdroj energie HFC134a a HFC22 plynVýkon (úsťová rychlost) 300 FPS (vrchní plyn při pokojové teplotě 25 °C)