Nové

Specna Arms Daniel Defence(R) MK18 SA-E19 EDGE(TM), černá

Řada replik EDGETM od Specna Arms díky svému originálnímu řešení a technologiím je opravdový unikát na trhu. U této série klade výrobce důraz na každou stránku – kvalitně propracovaně tělo, univerzálnost, životnost a možnost jednoduchého zvýšení výkonu zbraně. Replika je vyrobena ve spolupráci se společností EMG Arms. Je doplněna vyrytými plně licencovanými značkami firmy Daniel Defence(R), která se specializuje na poskytovaní různých variant AR15 a to i na zvláštní požadavky USSOCOM. Replika SA-E19 je vybavena 22mm RIS předpažbím, kovovými sklopnými mířidly a 14- mm závitem pro montáž tlumiče. Karabina je vybavena modulem MOSFET X-ASR od polské firmy GATE. Tento MOSFET nejvyšší…

Výrobce:

5 841  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11521 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Řada replik EDGETM od Specna Arms díky svému originálnímu řešení a technologiím je opravdový unikát na trhu. U této série klade výrobce důraz na každou stránku – kvalitně propracovaně tělo, univerzálnost, životnost a možnost jednoduchého zvýšení výkonu zbraně.
Replika je vyrobena ve spolupráci se společností EMG Arms. Je doplněna vyrytými plně licencovanými značkami firmy Daniel Defence(R), která se specializuje na poskytovaní různých variant AR15 a to i na zvláštní požadavky USSOCOM.
Replika SA-E19 je vybavena 22mm RIS předpažbím, kovovými sklopnými mířidly a 14- mm závitem pro montáž tlumiče.
Karabina je vybavena modulem MOSFET X-ASR od polské firmy GATE. Tento MOSFET nejvyšší kvality se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost elektroniky a baterie. Díky integrovaným stavovým diodám umožňuje diagnostiku základních poruch zbraně.
Stejně tak je replika vybavena přesnou hlavní 6,03mm a ESATM systémem, pro jednoduchou a rychlou výměnu pružiny. Díky tomuto systému budete moci rychle přizpůsobit svou zbraň pravidlům hry.
Samotné srdce této povedené zbraně je zesílený gearbox ORION. Díky jeho silným vnitřním dílům může zbraň fungovat s pružinou o síle až M140.
Pár příkladů zesílených vnitřních dílů:

zesílený polymerový píst se všemi ocelovými zuby
hliníková tryska
hliníkový hlava válce s dvojitým těsněním
hliníková hlava pístu s dvojitým těsněním a ložisky
ocelový trn pružiny
sada ocelových ozubených kol
kuličková ložiska 8 mm

 
Obsah balení:

replika
2 x  zásboník S-MAG Mid-Cap na 125ran
druhá pružina (M90)
taktická rukojeť
manuál
QC certifikát
EMG / Daniel Defence certifikát
GATE X-ASR karta diagnostiky