Placeholder 
Placeholder

Specna Arms M4 CQB (RRA SA-E04 EDGE(TM)), černo – písková

Přímo po vybalení z krabice získáte repliku, která nevyžaduje žádné úpravy, nicméně v případě potřeby budou velmi jednoduché. Replika je opatřena kompletním, licencovaným značením výrobce palných zbraní – společnosti Rock River Arms. Jedná se o výrobce dílů a příslušenství pro palné zbraně, ale především o výrobce kvalitních karabin AR-15. Společnost byla založena v roce 1996 bratry Larsonovými ve spolupráci s Lesem Baerem a sídlí v Coloně ve státě Illinois. Dnes RRA dodává na základě smlouvy karabiny AR-15 protidrogové agentuře DEA, FBI nebo americkým maršálům. Každý prvek repliky byl vyroben a osazen s maximální péčí o každý detail. Tělo je navíc…

Výrobce:

5 353  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13237 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Přímo po vybalení z krabice získáte repliku, která nevyžaduje žádné úpravy, nicméně v případě potřeby budou velmi jednoduché.
Replika je opatřena kompletním, licencovaným značením výrobce palných zbraní – společnosti Rock River Arms. Jedná se o výrobce dílů a příslušenství pro palné zbraně, ale především o výrobce kvalitních karabin AR-15. Společnost byla založena v roce 1996 bratry Larsonovými ve spolupráci s Lesem Baerem a sídlí v Coloně ve státě Illinois. Dnes RRA dodává na základě smlouvy karabiny AR-15 protidrogové agentuře DEA, FBI nebo americkým maršálům.
Každý prvek repliky byl vyroben a osazen s maximální péčí o každý detail. Tělo je navíc opatřeno povrchovou úpravou Nano Coating, která zabraňuje poškrábání. Na těle je rovněž hluboce vyryté značení Rock River Arms a individuální sériové číslo, jehož pravost je dále ověřena dodatečným hologramem. Mezi detaily, které si zaslouží pozornost, patří také pistolová rukojeť QD, která umožňuje snadný a rychlý přístup k motoru bez nutnosti použití nářadí, a také oboustranné poutko pro upevnění taktického závěsu.SA-E04 je vybavena klasickou krátkou RIS rukojetí a RIS přepažím, které může sloužit pro různé taktické příslušenství: svítilny, gripy, laserové zaměřovače a optické zaměřovače. Hlaveň je vybavena ústím hlavně na 14 mm závitu CCW. Horní lišta RIS je vybavena výklopnými mířidly. Karabina je vybavena z výroby namontovaným modulem MOSFET X-ASR od polské společnosti GATE. Jedná se o bezprecedentní spolupráci polského výrobce s továrnou známou svými airsoftovými replikami. Nejkvalitnější modul MOSFET X-ASR se stará o bezpečnost komponent repliky, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost elektroniky a baterie. Díky integrovaným stavovým diodám také umožní diagnostikovat základní poruchy uvnitř repliky.Replika je vybavena vnitřní přesnou hlavní o průměru 6,03 mm, která zajišťuje vysokou přesnost a opakovatelnost vystřelených ran. Hlaveň spolupracuje s novým typem otočné komory Hop-Up, která umožňuje velmi přesné a stabilní nastavení otáčení kuliček. Replik..