Tasmanian Tiger TT Sumka SGL Mag Pouch MKII HK417 – Khaki

Tasmanian Tiger konečně představuje sumku míru pro zásobníky HK417, které nepasují do klasických sumek .308, 7.62, SR-25, G36 ani AK.Sumka s označením SGL Mag Pouch HK417 MKII je ideální nejen pro zásobníky HK417, ale i G3 nebo SIG716. Celá sumka má rozměry 17 cm x 9 cm x 5 cm a váží 150 g. Dokáže plně pojmout jeden zásobník HK417 7.62 Nato.Hlavní výhodou je reverzní MOLLE vazba, která umožňuje přichycení dalšího vybavení přímo na sumku a rozšiřuje tak možnosti organizace na vyšší úroveň.Sumka má krycí chlopeň zakončenou přezkou (trojzubcem) pro pevné zajištění sumky, chlopeň je zároveň jištěna suchým zipem, takže lze mít přezku rozepnutou pro rychlejší přístup k zásobníku v akci.Chlopeň lze přizpůsobit konkrétní výšce zásobníku, stejně tak…

Výrobce:

673  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat

Popis

Tasmanian Tiger konečně představuje sumku míru pro zásobníky HK417, které nepasují do klasických sumek .308, 7.62, SR-25, G36 ani AK.Sumka s označením SGL Mag Pouch HK417 MKII je ideální nejen pro zásobníky HK417, ale i G3 nebo SIG716.
Celá sumka má rozměry 17 cm x 9 cm x 5 cm a váží 150 g. Dokáže plně pojmout jeden zásobník HK417 7.62 Nato.Hlavní výhodou je reverzní MOLLE vazba, která umožňuje přichycení dalšího vybavení přímo na sumku a rozšiřuje tak možnosti organizace na vyšší úroveň.Sumka má krycí chlopeň zakončenou přezkou (trojzubcem) pro pevné zajištění sumky, chlopeň je zároveň jištěna suchým zipem, takže lze mít přezku rozepnutou pro rychlejší přístup k zásobníku v akci.Chlopeň lze přizpůsobit konkrétní výšce zásobníku, stejně tak celý obvod sumky lze stáhnout bungee šňůrkami na bocích, aby zásobník držel pevně i v otevřené sumce.Krycí chlopeň můžete i zcela odejmout, tím získáváte otevřenou sumku typu BEL.Otevřená sumka je vybavena pružnou bungee šňůrkou, která efektivně zajišťuje celý zásobník.
Jedná se o prvotřídní německou kvalitu, protože celá sumka je vyrobena z vysoce odolného materiálu Cordura, což zaručuje její dlouhou životnost.Materiál sumky se liší v závislosti na variantě. Jednobarevné varianty jsou vyrobeny z Cordura 700 DEN, zatímco varianta Multicam je z Cordura 500 DEN.Sumka se upíná na výstroj pomocí Molle vazby.

Hlavní přednosti:

jištění bungee šňůrkou.
stahovatelný obvod
odnímatelný vrchní chlopeň
jištění přezkou a suchým zipem
dlouhá životnost a odolnost
třívrstvé stěny
pojme jeden zásobník HK417, G3 nebo SIG716.

Technické specifikace:

Výška: 17 cm
Šířka: 9 cm
Hloubka: 5 cm
Váha: 150 g
Materiál: 700 DEN Cordura(R)