Tokyo Marui Plynová brokovnice KSG

Plynová brokovnice. Double hop up systém s volitelným počtem vystřelených kuliček na jeden výstřel ( 3 bb a lt;- a gt; 6 bb ). Používá standardní Marui nábojnice pro brokovnice. Tělo vyrobeno z polymeru, hlaveň z kovu. Pravá nabíjecí trubice funguje jako zásobník, levá jako prostor pro dvě náhradní nábojnice. Nádrž pro plyn je schovaná v pažbě. Balení obsahuje i výklopná mířidla, která jsou umístěna na RIS liště na kterou lze namontovat optický zaměřovač. Materiál: ABS Kapacita zásobníku : 30ran (6mm BB) Délka: 663mm Váha: 2900g Délka vnitřní hlavně: 260mm System: Gas Tank – pro plyn Greengas Výkon: 240-260 FPS…

Výrobce:

10 716  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 4176 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Plynová brokovnice. Double hop up systém s volitelným počtem vystřelených kuliček na jeden výstřel ( 3 bb a lt;- a gt; 6 bb ). Používá standardní Marui nábojnice pro brokovnice. Tělo vyrobeno z polymeru, hlaveň z kovu. Pravá nabíjecí trubice funguje jako zásobník, levá jako prostor pro dvě náhradní nábojnice. Nádrž pro plyn je schovaná v pažbě. Balení obsahuje i výklopná mířidla, která jsou umístěna na RIS liště na kterou lze namontovat optický zaměřovač.
Materiál: ABS Kapacita zásobníku : 30ran (6mm BB) Délka: 663mm Váha: 2900g Délka vnitřní hlavně: 260mm System: Gas Tank – pro plyn Greengas Výkon: 240-260 FPS s 0.2g BBs ( 3 shot mode )