Tokyo Marui Rychloládovačka, 470bb

Rychloládovačka, rychloplnička, plnička, nabíječka – jakkoliv tomu říkáte, víte, že se bez toho neobejdete. Tato je větší model připomínající zásobník M4 série na ~470bb od firmy Tokyo Marui. Rychloládovačka je must-have pro všechny uživatele tlačných zásobníků a doporučujeme jich zakoupit rovnou několik.  Kuličky nasypete skrz padací dvířka v horní části plničky, přiložíte k zásobníku a stlačujete píst dokud zásobník nenabijete. Doporučujeme zásobníky plnit o něco méně než je zásobník reálně schopný pojmout, šetříte tím trysku, komoru, zásobník i plničku.

Výrobce:

391  včetně DPH

Dostupnost: 36 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 293 Kategorie: , Štítek:

Popis

Rychloládovačka, rychloplnička, plnička, nabíječka – jakkoliv tomu říkáte, víte, že se bez toho neobejdete. Tato je větší model připomínající zásobník M4 série na ~470bb od firmy Tokyo Marui. Rychloládovačka je must-have pro všechny uživatele tlačných zásobníků a doporučujeme jich zakoupit rovnou několik. 
Kuličky nasypete skrz padací dvířka v horní části plničky, přiložíte k zásobníku a stlačujete píst dokud zásobník nenabijete. Doporučujeme zásobníky plnit o něco méně než je zásobník reálně schopný pojmout, šetříte tím trysku, komoru, zásobník i plničku.