Tokyo Marui zásobník pro AK Next-Gen 90 ran, tlačný – Bílá/černá

Kovový tlačný zásobník na 90 ran pro zbraně řady AK Next-Gen od Tokyo Marui. Jeho robustní konstrukce zajišťuje spolehlivý chod a vysokou odolnost v náročných bojových podmínkách.Interní mechanismy tohoto zásobníku jsou optimalizovány pro plynulý přísun střeliva, což vám umožní rychlý a efektivní zásah do soupeřů. S kapacitou 90 ran budete mít dostatek munice k dispozici, abyste se mohli plně zaměřit na taktické operace a dosahování svých cílů. Tento tlačný zásobník vyniká nejen výkonem, ale i estetikou, přičemž jeho černobílý design je pečlivě sladěn s autentičností zbraní řady AK Next-Gen White Storm. Není pouze praktickým doplňkem, ale i stylovým prvkem pro každého operátora.Zapomeňte…

Výrobce:

663  včetně DPH

Dostupnost: 37 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13427 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kovový tlačný zásobník na 90 ran pro zbraně řady AK Next-Gen od Tokyo Marui. Jeho robustní konstrukce zajišťuje spolehlivý chod a vysokou odolnost v náročných bojových podmínkách.Interní mechanismy tohoto zásobníku jsou optimalizovány pro plynulý přísun střeliva, což vám umožní rychlý a efektivní zásah do soupeřů. S kapacitou 90 ran budete mít dostatek munice k dispozici, abyste se mohli plně zaměřit na taktické operace a dosahování svých cílů.
Tento tlačný zásobník vyniká nejen výkonem, ale i estetikou, přičemž jeho černobílý design je pečlivě sladěn s autentičností zbraní řady AK Next-Gen White Storm. Není pouze praktickým doplňkem, ale i stylovým prvkem pro každého operátora.Zapomeňte na obavy o nedostatek střeliva a spolehněte se na kvalitu od Tokyo Marui pro svoje AK Next-Gen.

— Zásobník je určen pouze pro zbraně Next-Gen od Tokyo Marui — 

Technické specifikace:
Materiál: kov Kapacita zásobníku: 90 BBs

Tokyo Marui AK Next-Gen (EBB) představuje vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní. Vyráběný renomovaným výrobcem Tokyo Marui, tato zbraň nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie.Tato modernizovaná útočná puška AK je vybavena unikátním systémem zpětného rázu NGRS (Next-Gen Recoil Shock), který přináší do světa elektrických AEG zbraní srovnatelný zpětný ráz s dlouhými GBBR zbraněmi.