UMAREX Umarex dlouhý plynový zásobník pro Glock 18c GBB, 50 BBs – Černá

Zásobník pro GBB plynové pistole od německého výrobce Umarex je zárukou spolehlivého a plynulého fungování vaší airsoftové pistole. S vysokou kvalitou zpracování a precizním designem s oficiální licencí Glock je tento zásobník to nejlepší, co můžete své pistoli dopřát!Díky svému robustnímu provedení a ergonomickému designu je ideální volbou pro rychlé a pohodlné přebíjení. Přepouštěcí mechanismus zásobníku a těsnění je konstruováno s důrazem na spolehlivost, což zajišťuje stabilní výkon pistole a minimalizuje riziko ucházení plynu. Bezpečné upevnění pomocí zámku pro záchyt zásobníku zajišťuje stabilitu zásobníku během používání a snižuje riziko nechtěného vypadnutí nebo pohybu během akce. Zásobník je určen pro klasické plyny typu Green Gas. Technické parametry: Určeno pro: Umarex Glock 17, 18c, 19, 19X a 45 GBB (Gen3-Gen5) Kapacita: 50 BBs Typ plnění: Green Gas (plyn)…

Výrobce:

1 609  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13416 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Zásobník pro GBB plynové pistole od německého výrobce Umarex je zárukou spolehlivého a plynulého fungování vaší airsoftové pistole. S vysokou kvalitou zpracování a precizním designem s oficiální licencí Glock je tento zásobník to nejlepší, co můžete své pistoli dopřát!Díky svému robustnímu provedení a ergonomickému designu je ideální volbou pro rychlé a pohodlné přebíjení.
Přepouštěcí mechanismus zásobníku a těsnění je konstruováno s důrazem na spolehlivost, což zajišťuje stabilní výkon pistole a minimalizuje riziko ucházení plynu. Bezpečné upevnění pomocí zámku pro záchyt zásobníku zajišťuje stabilitu zásobníku během používání a snižuje riziko nechtěného vypadnutí nebo pohybu během akce.
Zásobník je určen pro klasické plyny typu Green Gas.

Technické parametry:

Určeno pro: Umarex Glock 17, 18c, 19, 19X a 45 GBB (Gen3-Gen5)
Kapacita: 50 BBs
Typ plnění: Green Gas (plyn)
Materiál: Kov