UMAREX Umarex Glock 17 Gen5 GBB CO2 pistole – Černá

Umarex Glock perfection – nejvěrnější airsoftové repliky pistolí Glock! Tato GBB plynová pistole od německého Umarexu spojuje realistické detaily skutečné pistole Glock s vyladěnými vnitřními díly v rámci produkce VFC (Vega Force Company), která do pistole dodala nadstandardní vnitřní díly s výkonem pistolí pro soutěžní střelbu.Z toho důvodu se můžeme setkat s popiskem Umarex/VFC Glock. Německá firma Umarex založená v roce 1972 se specializuje na vzduchové zbraně (vzduchovky) a pyšní se oficiální licencí několika věhlasných zbrojovek jako Glock, Heckler a Koch a Beretta. Takže jejich airsoftové repliky jsou vyhledávaným zbožím vyznavačů Mil-Sim airsoftu, ale i běžnými hráči díky jejich skvělé odolnosti, spolehlivost a výkonu bez nutnosti oprav a úprav pistole, jako je tomu bohužel nutné u levnějších replik. Co přináší nová Generace 5? plně oboustranné ovládací prvky (oboustranný záchyt závěru,…

Výrobce:

3 793  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 12725 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Umarex Glock perfection – nejvěrnější airsoftové repliky pistolí Glock! Tato GBB plynová pistole od německého Umarexu spojuje realistické detaily skutečné pistole Glock s vyladěnými vnitřními díly v rámci produkce VFC (Vega Force Company), která do pistole dodala nadstandardní vnitřní díly s výkonem pistolí pro soutěžní střelbu.Z toho důvodu se můžeme setkat s popiskem Umarex/VFC Glock. Německá firma Umarex založená v roce 1972 se specializuje na vzduchové zbraně (vzduchovky) a pyšní se oficiální licencí několika věhlasných zbrojovek jako Glock, Heckler a Koch a Beretta. Takže jejich airsoftové repliky jsou vyhledávaným zbožím vyznavačů Mil-Sim airsoftu, ale i běžnými hráči díky jejich skvělé odolnosti, spolehlivost a výkonu bez nutnosti oprav a úprav pistole, jako je tomu bohužel nutné u levnějších replik.

Co přináší nová Generace 5?

plně oboustranné ovládací prvky (oboustranný záchyt závěru, otočný vypouštěč zásobníku)
zkosený předek závěru (stejně jako u G26 Gen3 a 4)
odstraněno vybrání pro prsty na přední straně rámu pistole (grip)
nová povrchová úprava
mírně modifikovaná mířidla

Umarex/VFC Glock nabízí plynové pistole v airsoftovém provedení ve 2 typech pohonu, a to na klasický plyn (Green Gas, Red Gas) nebo variantu na CO2 plynové bombičky.CO2 varianta bývá díky použitému pohonu výkonnější, ale konstrukčně nabízí méně realistický kratší chod závěru, díky kterému je ale efektivnější, co se úspory plynu týče.Plynová varianta je více citlivá na nízké teploty (lze ale použít Red Gas za chladnějšího počasí), závěr se pohybuje v celé délce jako u ostré předlohy, čímž ale spotřebovává větší část plynu určenou pro výkon pistole.Obě varianty mají své výhody a nevýhody, takže konečný výběr je na každém z vás podle svých herních preferencí!
Generace 4 i Generace 5 mají kvalitní kovovou hop-up komoru s gumičkou typu GBB/VSR, zesílenou polykarbonátovou trysku s kvalitním těsněním a vylepšeným přepouštěním plynu.Kromě vnějších odlišností má ještě Hop-up komora Gen5 možnost nastavení hop-upu pomocí nástrčn..