Vector Optics Digitální balistický laserový dálkoměr PARAGON Gen III 7×25

Představujeme digitální balistický laserový dálkoměr PARAGON Gen III 7×25 – dokonalý kompaktní dálkoměr! Přesnost do dlaně: Se 7násobným zvětšením a schopností měřit vzdálenost od 5 do neuvěřitelných 2400 yardů je PARAGON Gen III vaším nástrojem pro přesná měření. Ať už dáváte přednost metrům, nebo yardům, je pro vás připraven. Zaměřte svůj cíl: Při lovu nebo průzkumu pro dokonalý zásah? PARAGON Gen III se může pochlubit dostřelem 1100 yardů na jeleny a působivým dostřelem 2000 yardů na budovy. Aktivujte režim skenování a rychle zaměřte více cílů. Vylepšete svou hru: Tento dálkoměr neměří pouze vzdálenost, ale pomocí funkce Angle Ranging (úhlové měření)…

Výrobce:

8 472  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat

Popis

Představujeme digitální balistický laserový dálkoměr PARAGON Gen III 7×25 – dokonalý kompaktní dálkoměr!
Přesnost do dlaně: Se 7násobným zvětšením a schopností měřit vzdálenost od 5 do neuvěřitelných 2400 yardů je PARAGON Gen III vaším nástrojem pro přesná měření. Ať už dáváte přednost metrům, nebo yardům, je pro vás připraven.
Zaměřte svůj cíl: Při lovu nebo průzkumu pro dokonalý zásah? PARAGON Gen III se může pochlubit dostřelem 1100 yardů na jeleny a působivým dostřelem 2000 yardů na budovy. Aktivujte režim skenování a rychle zaměřte více cílů.
Vylepšete svou hru: Tento dálkoměr neměří pouze vzdálenost, ale pomocí funkce Angle Ranging (úhlové měření) vypočítá i sklon, skutečnou vodorovnou polohu, výšku a vzdálenost od přímého pohledu.
Nesrovnatelná jasnost: Plně vícevrstvá optika a displej OLED zajišťují křišťálově čistý obraz. A díky rychlé odezvě pouhých 0,1 sekundy vám neunikne ani jeden tón.

Balistika na dosah ruky: Vyzkoušejte si digitální přesnost pomocí zdarma stažitelné aplikace AB Synapse – SORD(R). Verze databáze střeliva: Ultralite vylepšuje váš zážitek ze střelby.

Specifikace:

Zvětšení: 7x
Objektiv: 25 mm
Vzdálenost dosahu: 5-2400 yardů
Úhlový rozsah: -70 až 70 stupňů
Zorné pole: 7°
Horizontální a vertikální vzdálenost: Ano
Funkce naklápění/úhel: Ano
Režim skenování: Ano
Balistika: Ano
Bluetooth: Ano
Nastavení jasu displeje: 5 úrovní
Doba odezvy: 0,1S
Typ laseru: 905nM
Přesnost dosahu: ±1-at-1000Y/M,±2-at-2000Y/M
Úhlová přesnost: 1°
Nastavení zaostření: 1°: Ano (okulárová čočka)
Min. Zaostření: 6 yardů
Rozměry: 118x76x42mm
Hmotnost (netto): 184g 
Materiál pouzdra: Materiál: plast s gumou
Typ baterie: CR2 – 3V
Automatické vypnutí: 10 sekund
Stupeň vodotěsnosti: IPX4

Dodávané příslušenství:

Měkké pouzdro
Čisticí hadřík
Návod k použití
poutko a další!