Vector Optics Jednodílná montáž pro puškohled CANT 34mm, sklon vůči hlavni 20MOA – Černá

Zvyšte svou přesnost a zlepšete svou kalkulaci balistiky s jednodílnou montáží pro 34mm puškohledy ze série X-ACCU od Vector Optics (2x 3 šrouby), která vám umožní posunout své možnosti ještě dále.Tato kovová montáž umožňuje  perfektní fixaci puškohledu všech ráží pomocí 12 šroubů (2×3 pro každý montážní kroužek, Torx T15. je vhodná pro všechny typy puškohledů (od LPVO až do 64mm) s průměrem tubusu 34mm. Montážní základna má povrchovou úpravu tvrdou anodizací, montáž s RIS/Picatinny lištou šířky 21mm a nachází se na ní 3 příčné šrouby pro ukotvení na zbraň a anti-retreat bar.S Vector Optics jdete dál než jen s kvalitním vybavením, jdete směrem k dokonalé kombinaci přesnosti a inovace ve vaší výzbroji. Jednodílná montáž pro puškohled CANT 34mm…

Výrobce:

1 316  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat

Popis

Zvyšte svou přesnost a zlepšete svou kalkulaci balistiky s jednodílnou montáží pro 34mm puškohledy ze série X-ACCU od Vector Optics (2x 3 šrouby), která vám umožní posunout své možnosti ještě dále.Tato kovová montáž umožňuje  perfektní fixaci puškohledu všech ráží pomocí 12 šroubů (2×3 pro každý montážní kroužek, Torx T15. je vhodná pro všechny typy puškohledů (od LPVO až do 64mm) s průměrem tubusu 34mm. Montážní základna má povrchovou úpravu tvrdou anodizací, montáž s RIS/Picatinny lištou šířky 21mm a nachází se na ní 3 příčné šrouby pro ukotvení na zbraň a anti-retreat bar.S Vector Optics jdete dál než jen s kvalitním vybavením, jdete směrem k dokonalé kombinaci přesnosti a inovace ve vaší výzbroji.
Jednodílná montáž pro puškohled CANT 34mm nabízí dva typy sklonu montáže s puškohledem vůči hlavni, a to standardní rovnou osu 0MOA a nakloněnou osu 20MOA. Verze 0MOA má rovnou osu souběžně s hlavní, zatímco puškohled se sklonem 20MOA je obvykle preferován při střelbě na delší vzdálenosti. Tento sklon umožňuje kompenzovat gravitační účinky na střelu, což může být výhodné při střelbě na velké vzdálenosti, například při sportovní střelbě nebo při loveckých aktivitách.Naopak puškohled se sklonem 0MOA je vhodný pro standardní střelbu na krátké nebo střední vzdálenosti, kde není třeba tolik kompenzovat vliv gravitace na střelu. V airsoftu sklon MOA není obvykle tak relevantní jako u skutečných střelných zbraní. Vzhledem k tomu, že airsoftové zbraně střílejí plastové kuličky, které mají jiné fyzikální vlastnosti než skutečné střely, je úhel sklonu MOA obvykle méně důležitý.

Technické parametry:

Průměr kroužku: 34mm
Celková délka: 147mm / 5.8 palce
Celková výška: 64mm / 2.5 palce
Šířka kroužku: 26mm / 1 palec
Středová výška: 40mm / 1.6 palce (od spodu po střed)
Délka mezery: 70mm / 2.7 palce
Materiál: Vysokopevnostní hliníková slitina
Hmotnost: 212g / 8.3oz
Montáž: RIS lišta, typ 1913 Picatinny
Barva: Matně černá
Šrouby na jeden kroužek: 6

Upozornění:

Nepoužívejte více než 2nm točivého moment..