Vector Optics Kolimátor FRENZY Plus SOLAR (Enclosed Multi Reticle) – Černá

S kolimátorem Vector Frenzy Plus SOLAR získáte maximální výkon a preciznost zaměřování. Jeho moderní design a vlastnosti ho staví na špičku mezi optickými zaměřovači. Je vybaven 10 různými úrovněmi jasu, které zajišťují viditelnost zaměřovače za jakýchkoli světelných podmínek. Z toto 2 režimy jsou určeny pro noční vidění.Dále je vybaven Multi Reticle systémem pro přepínání záměrného bodu (celkem 3 možnosti – tečka, kruh a kruh s tečkou)SOLAR technologie znamená, že kolimátor je napájen slunečním svitem (respektive jakýmkoliv světlem) dopadajícím na solární panel. Pro noční tvory a střelbu v tmavých prostorech disponuje kolimátor i bateriovým pohonem. Navíc díky bočnímu vkládání baterií (výměna baterie nenaruší nastřelení) a bezzákluzovému provedení se snadno a bezproblémově používá. Kompletní ovládání zahrnuje i snímač pohybu, který automaticky…

Výrobce:

3 695  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15766 Kategorie: , , Štítek:

Popis

S kolimátorem Vector Frenzy Plus SOLAR získáte maximální výkon a preciznost zaměřování. Jeho moderní design a vlastnosti ho staví na špičku mezi optickými zaměřovači.
Je vybaven 10 různými úrovněmi jasu, které zajišťují viditelnost zaměřovače za jakýchkoli světelných podmínek. Z toto 2 režimy jsou určeny pro noční vidění.Dále je vybaven Multi Reticle systémem pro přepínání záměrného bodu (celkem 3 možnosti – tečka, kruh a kruh s tečkou)SOLAR technologie znamená, že kolimátor je napájen slunečním svitem (respektive jakýmkoliv světlem) dopadajícím na solární panel. Pro noční tvory a střelbu v tmavých prostorech disponuje kolimátor i bateriovým pohonem. Navíc díky bočnímu vkládání baterií (výměna baterie nenaruší nastřelení) a bezzákluzovému provedení se snadno a bezproblémově používá.
Kompletní ovládání zahrnuje i snímač pohybu, který automaticky vypne zařízení po 2 minutách nečinnosti, čímž šetří životnost baterie. Vypínač zajišťuje, že je zařízení aktivní pouze tehdy, když je to nutné.
Uzavřené okénko FRENZY Plus SOLAR má rozměry 18 × 20 mm a je vybaveno slyšitelnými kliknutími pro nastavení elevace a natočení.
Kolimátor se může pochlubit působivou výdrží baterie, a to přes 50 000 hodin na nejnižší viditelný jas na čiště bateriový provoz. Je také vodotěsný podle normy IP67.Navíc je FRENZY Plus jvyroben tak, aby udržel zpětný ráz střelných zbraní od ráže 9 mm, .223, .308, 12GA po Lapua Magnum 338.
FRENZY Red Dot se dodává s nízkou 22mm RIS montáží a doživotní zárukou od Vector Optics, ale pasuje na klasické adaptéry pro pistole VOD a ACRO a .
Můžete být tak klidní, protože víte, že jste právě investovali do kvalitního příslušenství vhodného i pro ostré zbraně.

Technické Specifikace:

Zvětšení: 1x
Velikost čočky okna: 18 x 20 mm (0,7″ x 0,8″ palce)
Délka: 46 mm
Šířka: 32 mm
Výška: 34 mm
Hmotnost: 81 g
Nastavení paralaxy: 100 yardů
Rozsah nastavení: a gt;45MOA
Velikost bodu: 2MOA tečka, 40 MOA kruh a 52 MOA kruh s tečkou
Intenzita bodu: 8 úrovní a 2 NV
Pracovní teplota: -20~ plus 55°C
Materiál pouzdr..