Vector Optics LPVO puškohled VictOptics S6 1-6x24i Fiber – Černá

Výkonný LPVO puškohled S6 1-6x24i Fiber od renomované společnosti VictOptics, dceřiné firmy Vector Optics, disponuje vláknovým křížem s ultra jasným tečkovaným zaměřovačem, který lze používat i za silného slunečního světla. Dále disponuje 6 úrovněmi červeného přísvitu, což ho činí univerzálním pro zhoršené světelné podmínky. Pro napájení osvětlení slouží klasická baterie CR2032. S kompaktním designem je vhodný pro rychlou i precizní střelbu na blízké i středně vzdálené cíle. Optika puškohledu poskytuje nadstandardní poměr cena/výkon a bez námahy zvládá zpětný ráz od ráže .223 až po 7.62×39.Taktické nízké aretační věže s uzamykacím systémem TLS umožňují rychlé a přesné korekce bez obav o nechtěné přenastavení při…

Výrobce:

3 110  včetně DPH

Dostupnost: 26 skladem

Porovnat

Popis

Výkonný LPVO puškohled S6 1-6x24i Fiber od renomované společnosti VictOptics, dceřiné firmy Vector Optics, disponuje vláknovým křížem s ultra jasným tečkovaným zaměřovačem, který lze používat i za silného slunečního světla. Dále disponuje 6 úrovněmi červeného přísvitu, což ho činí univerzálním pro zhoršené světelné podmínky. Pro napájení osvětlení slouží klasická baterie CR2032. S kompaktním designem je vhodný pro rychlou i precizní střelbu na blízké i středně vzdálené cíle. Optika puškohledu poskytuje nadstandardní poměr cena/výkon a bez námahy zvládá zpětný ráz od ráže .223 až po 7.62×39.Taktické nízké aretační věže s uzamykacím systémem TLS umožňují rychlé a přesné korekce bez obav o nechtěné přenastavení při manipulaci se zbraní.Puškohled je vybaven vynikající optikou s plnou povrchovou úpravou čoček FMC, což zvyšuje propustnost světla a minimalizuje odrazy pro optimální obraz. Jeho vnitřní části jsou opatřeny o-kroužky a naplněny dusíkem, což zajišťuje odolnost proti vodě a mlze.Hlavní výhodou je však velký oční reliéf (10cm), díky kterému nemusíte přibližovat oko natěsno k puškohledu.

LPVO puškohled S6 1-6x24i Fiber nabízí:

Ostrý a čistý obraz puškohledu.
Skutečný zoom 6x zajistí čistý obraz od kraje k okraji i při maximální zvětšení. 
Technologii plného optického povlaku FMC, která zlepšuje barevnou reprodukci celkového zraku.
Široký zorný úhel a dlouhý oční reliéf 101 mm (4,0 palce).
Skutečné 1x zvětšení, které umožňuje střelbu s otevřenýma očima, což může být rychlejší a intuitivnější než tradiční mířidla.
Kompenzaci dioptrií ( plus 2 až -2). Skvělé pro střelce s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí.
Snadné nastavení, dokud nedosáhnete ostrého obrazu.
Fiber verze se zaměřovací tečkou

Technické specifikace:

Zvětšení: 1-6x
Průměr objektivu: 24 mm
Průměr okuláru: 36 mm / 1,4 palce
Délka okuláru: 59 mm / 2,3 palce
Výstupní pupila: 16,0-4,0 mm
Povrchová úprava optiky: FMC
Zorné pole: 109,2-18,2 stop na 100 yardů
Oční reliéf: 101 mm / 4,0 palce
Délka: 249 mm / 9,8 palce
Hmotnost: 425 g
..