Vector Optics VO neoprenový obal na puškohled, střední – Černá

Neoprenový obal na puškohled od Vector Optics je snadno použitelný, odolný proti vodě a dešti. Je vyrobený z tlustého elastického materiálu, který poskytuje spolehlivou ochranu vašemu puškohledu. Je možné jej prát. K dispozici v těchto délkách: Krátký (S): pro délku puškohledu 215 mm  Střední (M): pro délku puškohledu 360 mm Dlouhý (L): pro délku puškohledu 430 mm Vzhledem k tomu, že existuje tolik různých typů puškohledů od různých výrobců, nemůžeme se 100procent jistotou zaručit, že bude perfektně pasovat od okraje k okraji přesně na váš konkrétní puškohled a montáž, ale určitě poskytne kvalitní a dostatečnou ochranu čoček a všech důležitých částí puškohledu!

Výrobce:

185  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Neoprenový obal na puškohled od Vector Optics je snadno použitelný, odolný proti vodě a dešti. Je vyrobený z tlustého elastického materiálu, který poskytuje spolehlivou ochranu vašemu puškohledu. Je možné jej prát.

K dispozici v těchto délkách:

Krátký (S): pro délku puškohledu 215 mm 
Střední (M): pro délku puškohledu 360 mm
Dlouhý (L): pro délku puškohledu 430 mm

Vzhledem k tomu, že existuje tolik různých typů puškohledů od různých výrobců, nemůžeme se 100procent jistotou zaručit, že bude perfektně pasovat od okraje k okraji přesně na váš konkrétní puškohled a montáž, ale určitě poskytne kvalitní a dostatečnou ochranu čoček a všech důležitých částí puškohledu!