Nové

Warrior Assault Systems Sumka na tři granáty 40 mm, suchý zip, coyote

Sumky na zásobníky jsou nezbytnou součástí každého bojovníka. Sumka na 40 mm granáty je trojitá a zabírá pouze tři sloupce PALS vazby. Granáty jsou v sumce jištěny klopou, která se zapíná na suchý zip a je jištěna patentním knoflíkem. Pásky pro uchycení a PALS vazba na zadní straně sumky jsou samozřejmostí. klíčové vlastnosti MOLLE kompatibilní klopa pro jištění granátů v sumce použití pro: granáty do průměru 40 mm, flashbang, zásahové výbušky, dýmové a slzné granáty atd. sumka pochází z řady produktů Elite Ops Sumky značky Warrior Assault Systems, jsou prověřené v akci a právě proto, jsou mezi zákazníky tak oblíbené. Vyzkoušejte produkty Warrior a zařaďte se mezi spokojené uživatele.

Výrobce:

1 024  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat

Popis

Sumky na zásobníky jsou nezbytnou součástí každého bojovníka.
Sumka na 40 mm granáty je trojitá a zabírá pouze tři sloupce PALS vazby. Granáty jsou v sumce jištěny klopou, která se zapíná na suchý zip a je jištěna patentním knoflíkem.
Pásky pro uchycení a PALS vazba na zadní straně sumky jsou samozřejmostí.
klíčové vlastnosti

MOLLE kompatibilní
klopa pro jištění granátů v sumce
použití pro: granáty do průměru 40 mm, flashbang, zásahové výbušky, dýmové a slzné granáty atd.
sumka pochází z řady produktů Elite Ops

Sumky značky Warrior Assault Systems, jsou prověřené v akci a právě proto, jsou mezi zákazníky tak oblíbené. Vyzkoušejte produkty Warrior a zařaďte se mezi spokojené uživatele.