WE GP1799 T5 – GBB – černá a stříbrná hlaveň

Moderní replika modelu GP1799 (typ 5) od Taiwanské firmy WE. Plynová zbraň s kovovým závěrem a polymerový rámem. Díky těmto prvkům je velice kompaktní. Zbraň má fuknční blowback, díky kterému je střelba velice realistická. Rozborka je samozřejmostí. Tento model má velice dobře tvarovatelnou ergonomickou pažbičku, která skvěle padne do ruky. Hmotnost i vzhled zbraně je podobný jako u série Glock. Stejně tak zásobníky jsou kompatibilní se zbraněmi WE Glock 17. Závěr zbraně je opatřen světlovodnými mířidly, díky kterým se dá mnohem rychleji zamířit. Polymerový rám zbraně Kovový závěr Skvěle tvarovatelná pažbička Blowback Světlovodná mířidla Mnoho růžných barevných variací Jedná se…

Výrobce:

2 916  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 9138 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Moderní replika modelu GP1799 (typ 5) od Taiwanské firmy WE. Plynová zbraň s kovovým závěrem a polymerový rámem. Díky těmto prvkům je velice kompaktní. Zbraň má fuknční blowback, díky kterému je střelba velice realistická. Rozborka je samozřejmostí. Tento model má velice dobře tvarovatelnou ergonomickou pažbičku, která skvěle padne do ruky. Hmotnost i vzhled zbraně je podobný jako u série Glock. Stejně tak zásobníky jsou kompatibilní se zbraněmi WE Glock 17. Závěr zbraně je opatřen světlovodnými mířidly, díky kterým se dá mnohem rychleji zamířit.

Polymerový rám zbraně
Kovový závěr
Skvěle tvarovatelná pažbička
Blowback
Světlovodná mířidla
Mnoho růžných barevných variací

Jedná se o plynovou pistoli, kdy se plyn plní do zásobníku pomocí plnícího ventilku v jeho patce. Používá se plyn Green Gas (Propan), který je součástí nabídky našeho eshopu. Na jedno naplnění plynem lze vystřílet cca 20-30 kuliček. Záleží na teplotě prostředí. Zbraň je vybavena “blow backem”, neboli reálným pohybem závěru. Při každém výstřelu závěr cyklicky “kopne” dozadu a dá střelci vysoký pocit realističnosti. Tyto plynové zbraně se svou konstrukcí velmi podobají reálným a kromě rozborky se také musí čistit a mazat.
Základní informace

Režim střelby

Pouze jednotlivě

Princip funkce

Plynová s Blowbackem

Orientační výkon zbraně ( plus /- 10procent)

Typ hnacího média

Green Gas

Energie projektilu (J)

0,9

Úsťová rychlost (m/s)

95

Úsťová rychlost (fps)

312

Teoretický dostřel (m)

43

Vhodná váha kuliček

0,25g

Vnější popis

Délka (mm)

200

Hmotnost (g)

800

Materiál těla

Kovový závěr, plastový rám

Vnitřní popis

Hop-up

Kovový regulovatelný Hop-Up

Zásobník

Kapacita zásobníku

24

Materiál zásobníku

Kov

Typ zásobníku

Tlačný pružinový zásobník

Obsah balení

Akumulátor

Ne

Nabíječka

Ne

Zásobník

Ano