Nové

WE M9A1 NEW model, černá – blowback, BOX

Tento Nový model je vyroben z lepších slitin kovů a je uložen v krásné svítící krabici. Při zajištění zbraně se kohoutek vrátí do výchozí pozice jako u ostré zbraně. Perfektně propracovaná a celokovová replika armádní pistole M9 A1. Jedná se o plynovou zbraň a při střelbě realisticky napodobuje pohybem závěru střelbu. Tzv. Blow back systém. O pohon se v tomto případě stará plyn GREENGAS. Rám zbraně je opatřen RIS lištou pro připevnění například svítilny.  Zbraň je schopna používat oba typy zásobníků…jak CO2,tak klasický na GREENGAS. WE je ověřená značka s léty zkušeností a tuto zbraň můžeme vřele doporučit.

Výrobce:

3 988  včetně DPH

Dostupnost: 7 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 2559 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Tento Nový model je vyroben z lepších slitin kovů a je uložen v krásné svítící krabici.
Při zajištění zbraně se kohoutek vrátí do výchozí pozice jako u ostré zbraně.
Perfektně propracovaná a celokovová replika armádní pistole M9 A1. Jedná se o plynovou zbraň a při střelbě realisticky napodobuje pohybem závěru střelbu. Tzv. Blow back systém. O pohon se v tomto případě stará plyn GREENGAS. Rám zbraně je opatřen RIS lištou pro připevnění například svítilny. 
Zbraň je schopna používat oba typy zásobníků…jak CO2,tak klasický na GREENGAS. WE je ověřená značka s léty zkušeností a tuto zbraň můžeme vřele doporučit.