WILEY X Náhradní zorníky Smoke Grey pro brýle VAPOR

Kouřově šedé zbarvení se světelnou propustností 14-20 procent je vhodné do jasného slunečného počasí, maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy. Kompatibilní s brýlemi VAPOR TECHNOLOGIE   ANSI HIGH MASS IMPACT TEST – Test odolnosti proti nárazu těžkým tělesem Brýle Wiley X jsou testovány a certifikovány organizací ANSI (Americkým národním standardizačním institutem) na odolnost proti nárazu těžkým tělesem (High Mass Impact Test). Brýle s tímto certifikátem jsou vystaveny nárazu 500 g těžkého projektilu puštěného z výšky 127 cm. Pro udělení certifikátu musí po testu zůstat čočka brýlí pevně zasazena v rámu brýlí a stejně jako rám musí zůstat nepoškozena. Tento test deklaruje, že s brýlemi…

Výrobce:

751  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14725 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kouřově šedé zbarvení se světelnou propustností 14-20 procent je vhodné do jasného slunečného počasí, maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy.
Kompatibilní s brýlemi VAPOR
TECHNOLOGIE
 

ANSI HIGH MASS IMPACT TEST – Test odolnosti proti nárazu těžkým tělesem
Brýle Wiley X jsou testovány a certifikovány organizací ANSI (Americkým národním standardizačním institutem) na odolnost proti nárazu těžkým tělesem (High Mass Impact Test). Brýle s tímto certifikátem jsou vystaveny nárazu 500 g těžkého projektilu puštěného z výšky 127 cm. Pro udělení certifikátu musí po testu zůstat čočka brýlí pevně zasazena v rámu brýlí a stejně jako rám musí zůstat nepoškozena. Tento test deklaruje, že s brýlemi Wiley X bude váš zrak dokonale chráněn při střetu s padajícími předměty, jako jsou například kamínky, ale také například při vystřelení airbagu v případě autonehody. 
 

ANSI HIGH VELOCITY IMPACT TEST – Test odolnosti proti střelám
Brýle certifikované podle standardu ANSI HIGH VELOCITY IMPACT musí odolat nárazu ocelové kuličky o průměru 6,35 mm vystřelené rychlostí 164,6 km/h. Nerozbitá čočka musí zůstat pevně zasazena v rámu brýlí, rám musí zůstat nepoškozen.
 

ANTI-FOG COATING-vrstva proti zamlžování
 

EN. 166F
Brýle certifikované podle standardu EN.166f musí odolat nárazu ocelové kuličky o průměru 22 mm a váze 43 g spuštěné z výšky 1,3 m a dopadající rychlostí 18 km/h. Nerozbitá čočka musí zůstat pevně zasazena v rámu brýlí, rám musí zůstat nepoškozen.
 

HARD COATING
Ochrana proti poškrábání čoček díky silné a odolné vrstvě.