Wosport Břišní sumka MK4 pro Chest rigy – Ranger Green

Pouzdro je opatřeno polovičním zipem, což znamená, že vaše vybavení z pouzdra snadno nevypadne, ani když zip zůstane nezajištěný. Na přední straně pouzdra je malá úložná kapsa na zip, která je ideální pro snadný přístup k drobným předmětům. Spodní část pouzdra je vybavena dvěma elastickými poutky, která lze upravit pro uchycení škrtidla nebo jiného vybavení, které můžete potřebovat k rychlému nasazení. Pokud spodní nošení nevyhovuje potřebám vaší mise, můžete poutka podle potřeby snadno odstranit a znovu nainstalovat. Vnitřní strana je vybavena měkkými velcro panely na obou stranách. Díky tomu je pouzdro velmi dynamické, což vám dává možnost použít vložky na suchý…

Výrobce:

341  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Pouzdro je opatřeno polovičním zipem, což znamená, že vaše vybavení z pouzdra snadno nevypadne, ani když zip zůstane nezajištěný.
Na přední straně pouzdra je malá úložná kapsa na zip, která je ideální pro snadný přístup k drobným předmětům. Spodní část pouzdra je vybavena dvěma elastickými poutky, která lze upravit pro uchycení škrtidla nebo jiného vybavení, které můžete potřebovat k rychlému nasazení. Pokud spodní nošení nevyhovuje potřebám vaší mise, můžete poutka podle potřeby snadno odstranit a znovu nainstalovat.
Vnitřní strana je vybavena měkkými velcro panely na obou stranách. Díky tomu je pouzdro velmi dynamické, což vám dává možnost použít vložky na suchý zip, které odpovídají vašim požadavkům. Je také vybavena dvěma posuvnými zámky, které usnadňují nastavení napětí pružných smyček zavěšených pod ní, a dvěma poutky pro přivázání citlivého vybavení. Dva průchodkové otvory na spodní straně pomáhají s odvodněním vaku, pokud dojde k jeho ponoření.
Barva: Ranger Green